Úvod » » MUSCLETECH IntraVol


MUSCLETECH IntraVol

960 g

 

Číslo produktu: 633
Výrobce: Muscle Tech
Druh: Anabolické doplňky
běžná cena 1 790 Kč
naše cena:
749 Kč

Urychlete anabolické procesy organismu již během tréninku !

Intravol je profesionální suplement určený pro příjem již během tréninku. Jakmile poznáte sílu Intravolu, vaše tréninky a následný svalový rozvoj již nikdy nebudou stejné ! Firma MuscleTech dokládá účinky Intravolu na 12 týdenní studii prováděné na univerzitě v Austrálii. Tato studie prokázala o 127% vetší nárůst čisté svalové hmoty u cvičenců konzumující Intravol v porovnání se skupinou konzumující pouze placebu ( 4,5kg svalové hmoty v kontrastu 1,8kg u skupiny druhé). V této studii skupina konzumující Intravol také zvýšila sílu spodních končetin o 39% ( dřep se závažím 220kg proti 150kg u skupiny druhé). Co je ještě více zarážející, obě skupiny cvičily pouze 2x týdně. Jen si představte potenciál tohoto přípravku pokud je přijímán během tréninku.

Při každé vzrůstající zátěži je sval stále více prokravován velkým množstvím krve. Jestliže je tvá krev „jalová“ a neobsahuje dostatek látek vyživujících a budujících svalovou hmotu, přepíná se organismus do katabolického režimu. Aby bylo zabráněno tomuto stavu, Intravol vyvolává přesun výživových látek do pracujícího svalstva na základě té správné osmolarity.

Intravol obsahuje několik patentovaných směsí naplňující pracující svalstvo aminokyselinami, základními stavebními kameny každé svalové hmoty a to již během tréninku, vždy v té nejlépe vstřebatelné formě. Intravol tak zajišťuje:

- zvýšenou hypertrofii svalstva

- ohromně vyplňuje svalstvo

- zvyšení citlivost na inzulin

- zvyšení fyzické odolnost

- zvětšuje sílu

- urychlení potréninkové regeneraceDávkování
Konzumujte 2 dávky (2 odměrky, 60g) rozmíchané do 300ml vody před a během tréninku. Intravol je vhodné konzumovat v přestávkách během velmi tvrdého silového tréninku.Nutriční informace

Velikost jedné dávky: 30g

Počet dávek v balení: 32 (960g)


Obsah látek v jedné dávce

Kalorie - 80

Sacharidy - 20g

Cukry - 0g

Vitamin B6 - 1.5mg

Vitamin B12 - 0.75mcg

Vápník - 65mg

Fosfor - 200mg

Hořčík - 55mg

Zinek - 10mg

Sodík - 330mg

Draslík - 50mg

IntraVol™ Serving Dose 30,000mg

IntraVol™ Proprietary Blend (Featuring Nano-Diffuse™ Technology) 27g

Upozornění
zvláštní výživa vhodná pro sportovce, není vhodné pro osoby mladší 18let, pro gravidní a kojící ženy. Nepřekračujte uvedené dávkování, je určeno pro zdravé jedince. Není určeno pro osoby trpící nemocí kardiovaskulárního systému, astmatem atd.


ZTIwMj