Úvod » » Whey Protein Isolate + Weight Gainer


Whey Protein Isolate + Weight Gainer

sportovní taška ZDARMA

 

Číslo produktu: 250
Výrobce: XXTREME NUTRITION
Druh: akční balení
Příchuť:
běžná cena 3 090 Kč
naše cena:
1 493 Kč

Akční balíček za super cenu. Původní hodnota 3030 Kč, nyní jen 1990 Kč a navíc sportovní taška zdarma.


whey protein Isolate
Špičkový proteinový přípravek navržený profesionály pro maximální svalové přírůstky. Nechali jsme pro Vás vyrobit prvotřídní proteinový přípravek, který Vám za velice slušné peníze přinese nečekané výsledky.

Mnoho firem používá v dnešní době laciné zdroje bílkovin, jejich proteinové přípravky jsou pak plné sojových, pšeničných a mnoha dalších méněhodnotných bílkovin. Pro maximální výkony ale potřebujete tvrdý trénink a maximální podporu Vašeho proteinového přípravku.

Náš Maximum whey protein Isolate obsahuje výhradně syrovátkové zdroje bílkovin a to v jejich nejefektivnější formě. Pouze dobře vstřebatelný protein s kompletním aminokyselinovým spektrem, může být úspěšným budovatelem kvalitní svalové hmoty. Přesně tím náš protein je!

Heavy Weight Gainer
Trénujete tvrdě, přijímáte velké množství kvalitních bílkovin ale svaly nechtějí stále růst? Pak vám chybí energie v podobě kalorií. Pro Vaše svaly je třeba palivo! Nebude-li mít Vaše tělo dostatek kalorické energie, pak si potřebnou energii vytvoří rozkladem bílkovin. Tedy může se stát, že bílkovina, kterou jste přijali za účelem regenerace a svalového růstu na místo využití vůbec nedorazí, jelikož bude po cestě spálena a přeměněna na energii.

Náš Maximum Heavy Weight Gainer obsahuje jedinečnou směs tří sacharidových zdrojů namíchaných za účelem maximálního zásobení organismu potřebnou energii. Navíc dodá Vašemu tělu i ohromné množství špičkových bílkovin - whey protein Isolate a whey protein Concentrate.

+ sportovní taška ve velikosti:60x20x20cm XXtreme Nutrition ZDARMA!


ZWViZjE5Zj