Úvod » AKČNÍ BALÍČKY A SLEVY » Nitrix AVPT 180tbl + CEEM 240cps


Nitrix AVPT 180tbl + CEEM 240cps

 

Číslo produktu: 25
Druh: Anabolické doplňky
běžná cena 2 820 Kč
naše cena:
1 639 Kč
I přesto, že BSN nitrix patří k nejlepším suplementům pro nárůst svalové síly a hmoty současnosti, jeho výrobce (společnost BSN) jde ještě dál.
Původní BSN nitrix s technologií CEM3 (tzn. s obsahem creatine ethyl ester malate) zdokonaluje a vzniká tak další z revolučních produktů - nitrix s technologií AVPT, tzn. Advanced Volumizing and Performance Technology.

Nový nitrix tak obsahuje vysoce účinný creatine ethyl ester beta-alanine společně s creatine phosphate a creatine amino butyrate! Jedná se tak o výrazně pokročilejší produkt, než byl jeho předchůdce!

To však nejsou jediné změny, kterými nový nitrix AVPT prošel! Obyčejný L-Arginine Alpha Keto-Glutarate (AAKG) byl nahrazen esterovou (a tedy účinnější) formou - spojením AAKG, L-Argininem Ethyl Esterem a L-Citrulinem!

To vše dělá z nitrix AVPT suplement, jehož účinky poznají i ti, kteří původní nitrix užívali dlouhodobě i ve velkých dávkách!

Navíc jako jediný e-shop:
přidáváme k nitrix AVPT ZDARMA Creatine Ethyl Ester Malate (CEEM - 40kapslí) od XXtreme Nutrition!

Creatine Ethyl Ester Malate (240cps)
Konec s žaludečními nevolnostmi, nadýmáním, dehydratací a kreatinovými otoky při užívání creatinu!
Potřebujete-li zvýšit hladinu své vnitřní svalové síly – hladinu ATP, můžete buď užívat vysoké dávky běžného neesterifikovaného creatine monohydrate, vystavovat se možným zažívacím problémům jako jsou nevolnost a nadýmání, dehydrataci a tzv. kreatinovým tokům a nebo si můžete zvolit efektivnější a pohodlnější cestu – Creatine Ethyl Ester Malate (CEEM).

Creatine Ethyl Ester Malate – je creatine monohydrate s připojeným esterem. Toto připojení esteru je významné, protože estery se nacházejí v tukové tkáni živočichů. Esterifikace látek zvyšuje jejich lipofilní vlastnosti, vlastnost využití tukové tkáně jako transportního mechanizmu. Tedy esterifikovaný kreatin využije tuk k průniku buněčnou stěnou mnohem efektivněji a jeho působení na buněčné funkce bude fungovat mnohem významnější než u jeho protějšku běžného neesterifikovaného creatine monohydrate.

Jednoduše to tedy znamená nejen, že potřebné dávkování může být nižší, ale též že absorpce esterifikovaného kreatinu bude vyšší a to sníží výskyt nechvalně známého „kreatinového otoku“!
Creatine Ethyl Ester Malate (CEEM) je nedávno vyvinutý potravinový doplněk na creatinové bázi, je v účinku velmi podobný svému předchůdci Creatine Ethyl Esteru HCL (CEE). Hlavním rozdílem mezi nimi je to, že Creatine Ethyl Ester Malate má daleko lepší chuť a zdá se, že má méně vedlejších účinků při vysokých dávkách než CEE. Bylo popsáno, že Creatine Ethyl Ester Malate způsobuje oproti CEE méně případů žaludeční nevolnosti a nadýmání.
Mnoho desítek tisíc závodních atletů a kulturistů dosvědčuje perfektní výsledky při užívání 5-10 g denně.


ZTg4YT