Úvod » AKČNÍ BALÍČKY A SLEVY » FAT Direct + CARNIFORM


FAT Direct + CARNIFORM

120 kapslí+ 4x 25 ml Carniform zdarma

 

Číslo produktu: 26
Výrobce: Nutrend
Druh: Spalovače tuků
běžná cena 590 Kč
naše cena:
422 Kč
FAT DIRECT je efektivní pomocník vašeho hubnutí. FAT DIRECT útočí na několika frontách na tukovou tkáň. S pomocí FAT DIRECTU efektivněji využíjete svou tukovou tkáň jako zdroj energie v běžném životě.

FAT Direct - tentokrát v akčním balení se 4 monodózami CARNIFORMU

Kombinací aktivního životního stylu a vyváženého jídelníčku a s pomocí Fat Directu můžete daleko efektivněji využívat tukovou tkáň jako zdroj energie v běžném životě.
FAT DIRECT napomáhá:

k redukci tukové tkáně
ke snížení ukládání tuků
ke zrychlení metabolismu
k omezení chuti k jídlu a brzdit apetit

Fat Direct podporuje:
stimulaci organismu (potlačení pocitu únavy)
přeměnu tuků na energii

Charakteristika účinných látek:
Guarana - je jihoamerická rostlina přirozeně obsahující kofein a několik dalších účinných látek. Guarana podporuje odolnost vůči fyzické a psychické únavě, zlepšuje krevní oběh, podporuje snížení hladiny cholesterolu, podporuje proces regenerace organismu po namáhavém výkonu, oddaluje proces stárnutí a omezuje pocit hladu. Stimulující účinky guarany přetrvávají až 6 hodin po použití a umožňují zvýšit fyzickou aktivitu aniž by způsobily některý z vedlejších účinkù pozorovaných při častém pití kávy (srdeční arytmie, nervozita, žaludeční a střevní problémy).

Pro stimulaci metabolismu (urychlení látkové výmìny) je přidán extrakt Citrus Aurantium. Obsahuje adrenergní látky - synefriny, které napomáhají zvýšit metabolický obrat a termogenezi, což má za následek i zvýšené využívání energie z tukù.

Přídavek extraktu z vrbové kůry (White Willow Bark), který obsahuje salicyny (soli kyseliny salicylové) napomáhá termoregulaci. Rozšiřuje cévy v periferii organismu (vazodilatace) a tím odvádí vznikající odpadní teplo.

L-Carnitin přenáší mastné kyseliny do místa spalování do mitochondrií a tím podporuje tvorbu energie z tuků, podílí se na celkové energizaci organismu a zároveň výrazně přispívá k redukci nadváhy, podporuje srdeční a mozkovou činnost, zlepšuje fyzickou a psychickou výkonnost.

Společně s L-Carnitinem se na regulaci metabolismu tuků podílí aminokyselina L-Arginin. Napomáhá využívání tuků pro získávání energie a současně napomáhá udržovat pozitivní poměr mezi tukovou a svalovou tkání. L-Arginin napomáhá i rychlejší eliminaci potréninkových metabolických zplodin – urychluje regeneraci.

L-citrulin malát způsobuje vzestup produkce energie, což má za následek intenzivní podporu přeměny zásobních tuků na energii, jak při fyzickém výkonu, tak i v klidu.

Organicky vázaný trojmocný chrom je forma, která je nejefektivněji využitelná organismem. Reguluje hladinu krevního cukru (je součástí GTF - glukózového tolerančního faktoru) a tím omezuje nadměrnou chuť k jídlu. Zlepšuje efektivní využití cukrů a bílkovin přijímaných stravou. Snižuje hladinu cholesterolu, přispívá ke snížení rizika aterosklerózy a srdečních onemocnění.

Doporučené dávkování FAT DIRECTu:
2 kapsle ráno na lačno, 2 kapsle v odpoledních hodinách mezi jídly.
Max. dávka 4 kapsle za den. Nepřekračujte doporučené dávkování.
Upozornění: neužívat před spaním!

Použití Fat Directu:
Dle doporučeného dávkování postupně polkněte kapsle a zapijte dostatečným množstvím vody či sportovního nápoje. Nejsou vhodné alkoholické a mléčné nápoje. Kapsli nekousejte! Po otevření skladujte při teplotě do 25 °C a spotřebujte do 3 měsíců.

Doplněk stravy. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nenahrazuje pestrou stravu. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C, mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.


ZGU5Y