CYTOLEAN

120 kapslí

 

Číslo produktu: 534
Výrobce: Gaspari Nutrition
Druh: Spalovače tuků
Výrobce: 0
běžná cena 1 500 Kč
naše cena:
748 Kč

Spaluje tukovou tkáň a snižuje chuť k jídlu, jeden z nejsilnějších spalovačů tuku na trhu. Dodává energii a zvyšuje sebevědomí, patentované složení maximálně zvyšující termogenezi.

Objevení Cytoleanu firmy Gaspari Nutrition je bezesporu jednou z nejdůležitějších událostí na trhu se spalovači tuku v posledních letech. Díky unikátní patentované a jedinečné receptuře firmy Gaspari Nutrition tento zvláštní produkt spaluje tuk, redukuje apetit, zvyšuje hladinu energie a zlepšuje náladu.

Pokud si pamatuješ staré dobré časy, kdy na trhu vládl efedrin a fenylopropanolamin, jistě se ti zalíbí pocity, které vyvolává Cytolean. Tento produkt se stává díky svému složitému systému působení jedinečným mezi spalovači tuku. Nejen že posiluje lipolýzu, zvyšuje hladinu energie, zlepšuje koncentraci a zároveň redukuje chuť k jídlu a ukládání tuku, navíc nemá vedlejší účinky jako chvění, nervozita či trávicí potíže.

Pokud užíváš jiný spalovač tuku než Cytolean, pak nevyužíváš maximálního potenciálu ve snaze o ideální siluetu. Staňme tváří v tvář faktům! Je pravda, že dodržování diety s cílem ztráty přebytečného tuku není nijak příjemné. Lehčí je vybudovat svalovou hmotu – postačí mnoho kvalitní stravy a těžký trénink – jednoduše řečeno, kdo z nás nemá rád jídlo?!

Zeptejte se kteréhokoli kulturisty – nejhorší částí přípravy na závody je dodržování přísné diety. A nezáleží na tom, zda vstupuješ na scénu na závodech Mr.Olympia nebo na maturitním večírku, svým způsobem je obojí show. Existuje někdo, kdo řekne, že nechce vypadat nejlépe jak jen to jde, ve chvíli kdy je to opravdu nutné?

Pokud by existovalo něco, co by ti pomohlo zvýšit sebevědomí v době kdy bojuješ s tukem… Pokud by existovalo něco, co by ti pomohlo neohlížet se po všech těch pochoutkách a likvidovalo tvoji chuť k jídlu. Nebylo by tehdy o mnoho lépe?

Velké množství spalovačů tuku na trhu ti pomáhá urychlit tvůj metabolismus avšak všechny se potýkají s podobným problémem - udržením odpovídající disciplíny ve stravě. Většina těchto výrobků není schopna snížit chuť k jídlu a ani jeden ti nepomůže s tvojí psychickou kondicí v době nekompromisní diety. Nemyslíš, že je čas to změnit? Pokud ano, firma Gaspari Nutritioin jde naproti tvým očekáváním a nabízí ti Cytolean.

Nový výrobek od Gaspari Nutrition je opravdu jedinečný a rozhodně odlišný od ostatních výrobků tohoto typu. Cytolean nejen zlepší tvůj metabolismus, ale zároveň ti pomůže zachovat zdravé sebevědomí, udrží odpovídající kalorickou hodnotu stravy, vyloučí pojídání mezi hlavními jídly a ovládne tvoji chuť k jídlu.

Formule obsažená v Cytoleanu byla patentovaná, což vyvyšuje Cytolean nad ostatní výrobky stejného typu. Dodržování diety s cílem redukce tukové tkáně není jednoduchou výzvou, se kterou se člověk může setkat a úspěch není nikdy předem zaručen. Kolik tvých známých již zkoušelo dodržovat dietu a bylo poraženo po prvním, druhém, desátém pokusu? Dodržování striktní diety a redukce tukové tkáně nemusí být díky Cytoleanu tak namáhavé. Je to první revoluční a opravdu novátorský produkt posilující spalování tuku!

Dávkování:
Užívej 2-3 kapsle ráno po probuzení a 1-2 kapsle 6-8 hodin po první dávce. Při nespavosti se doporučuje druhou dávku užít nejpozději odpoledne. Nepřekračovat počet 4 kapsle během 24 hodin a neužívat déle než 6 týdnů.

Složení:
Glucuronolactone, Green Tea Extract (90% Catechins And 60% EGCG), DL Phenylalanine, L-Tyrosine, Beta-Phenylethylamine, Caffeine, Evodia Rutaecarpa Extract Standardized For Rutaecarpine Content, Hordenine, Gingko Biloba Extract, Uncaria Rhynchophylla, Sinofranchetia Chinensis


MzUxODI4Z