Úvod » PROTEINY » 100% Whey Protein


100% Whey Protein

1000 g

 

Číslo produktu: 13
Výrobce: Aminostar
Druh: Proteiny
Příchuť: jahoda,čokoláda,vanilka,banán
Příchuť:
běžná cena 779 Kč
naše cena:
518 Kč

100 % whey protein je ultrafiltrovaný syrovátkový koncentrát vyznačující se vysokou biologickou hodnotou, vyváženým aminokyselinovým spektrem s vysokým obsahem větvených esenciálních aminokyselin BCAA a velmi nízkým obsahem laktózy.

100 % whey protein je tvořen proteinovými frakcemi beta-laktoglobulin, alfa-laktoglobulinem, hovězím sérovým albuminem, imunoglobulinem, dále v něm naleznete: glykomakropeptid, laktoferin, laktoperoxidázu, peptony proteázy, které způsobují dokonalou vstřebatelnost.

Z důvodu většího anabolického efektu je zde obsaženo velké množství čistého L-glutaminu. Tento delikátní a krémový protein účinně chrání svalovou hmotu před její devastací a napomáhá její regeneraci a růstu. Je určen všem, kteří chtějí budovat a zkvalitnit svou svalovou hmotu.

Doporučené dávkování:
První dávku vezměte v množství 30 g dopoledne mezi jídly, druhou v množství 30 g 60 minut po tréninku. Dávku zřeďte v 300 ml čisté vody nebo nízkotučného mléka.

Složení:
Ultrafiltrovaný syrovátkový proteinový koncentrát s proteinovými frakcemi (beta-laktoglobulin, alfa-laktoglobulin, hovězí sérový albumin, imunoglobulin, glykomakropeptid, laktoferin, laktoperoxidáza, peptony proteázy), maltodextrin, guma guar a xanthan, L-glutamin, sójový lecitin, přírodní a přírodně identické aroma a barvivo (příchuť čokoláda - kakaový extrakt), aspartam a acesulfam K


MzhhNmI