Úvod » PROTEINY » ELITE WHEY PROTEIN


ELITE WHEY PROTEIN

2275 g

 

Číslo produktu: 10
Výrobce: DYMATIZE
Druh: Proteiny
Příchuť: jahoda,vanilka,pomeranč,čokoláda,pina colada
Příchuť:
běžná cena 1 590 Kč
naše cena:
728 Kč

82% proteinů. Dodejte svému tělu svaly bez tuku, který s sebou přináší jídelníček založený na přísunu uhlohydrátů. Pomocí Elite získáte efektivně svalovou hmotu ať už chcete nabrat objem anebo se zbavit přebytečného tuku. Tento proteinový doplněk je vyroben z proteinu nejvyšší kvality a je tak dokonalým alternativním zdrojem proteinu, který jinak získáváte z potravin. Elite Whey Protein je vynikající směs koncentrovaného proteinu syrovátky, čistého extraktu proteinu syrovátky s iontovou výměnou a peptidů syrovátky. Elite neobsahuje žádný cukr navíc, fruktózu, sůl ani uhlovodany.
Každá porce Elite je v laboratoři předem připravena pro snazší trávení pomocí enzymů, čímž je zaručena lepší absorbce do živého systému. Navíc je protein firmy Dymatize vyroben tak, aby nedocházelo k mísení proteinů. Protein syrovátky Dymatize Elite obsahuje vysoké hladiny antikatabolických řetězců aminokyselin. Tyto aminokyseliny jsou vynikajícím zdrojem výživy svalů, které mohou být vyčerpány intenzivním tréninkem. Stejné řetězce aminokyselin se užívají k obnově a napomáhají buněčnému růstu. Jsou rychle využívány svalovými buňkami po namáhavém cvičení a jsou důležitou součástí účinné diety.
Vynikající chuť bez kompromisů - Podle toho, jak vynikající chuť Elite má, byste řekli, že musí obsahovat cukr, umělá sladidla anebo sodík. Nic z toho! Elite Whey obsahuje pouze 1 gram cukru v jedné dávce a neobsahuje aspartam. Navíc se Elite Whey lehce a rychle rozpouští ve sklenici nebo v šejkru a proto se dá snadno použít kdekoliv a kdykoliv. Stačí jen dodat vodu, mléko či džus a nápoj je hotov!
Elite byl vyroben, aby plnil skvěle svůj účel a přitom vás finančně nezruinoval. Jedna dávka Elite stojí méně než přední výrobky, je také levnější než většina ostatních zdrojů proteinů, které používáte. Takže – pokud hledáte protein nejvyšší kvality za dobrou cenu, pak je ideální volbou Dymatize Elite Whey.
Složení: Ion-Exchange Whey Protein Isolát, CFM syrovátkový koncentrát, Syrovátkové peptidy, přírodní a identická aroma, acesulfam- K.
Každá dávky (1 odměrka 28,8g) obsahuje 112 cal (z toho kalorie z tuku13):
Protein 23g
uhlohydráty 1,5g
tuky 1,5g
sodík 55mg
cholesterol 2mg
doporučené použití
smíchejte 1-2 odměrky přípravku s cca 300 ml vody nebo nízkotučného mléka. Užívejte 2-3 x za den - ráno, 1 hod po tréninku a před spaním

Balení:
2275g


YjM4MjI3NG