Úvod » SACHARIDY » Instant Mass 2727 g


Instant Mass 2727 g

 

Číslo produktu: 108
Výrobce: Reflex Nutrition
Druh: Sacharidy
Příchuť: banán,čokoláda,jahoda,vanilka
Příchuť:
běžná cena 1 450 Kč
naše cena:
979 Kč

Kombinace kvalitních bílkovin a organických sacharidů nabízí perfektně vyváženou a hlavně zdravou formu zvyšování hmotnosti. Instant mass byl sestaven tak, aby zajistil průběžné uvolňování aminokyselin, dodal energii s nízkým glykemickým indexem spolu s přírodními vitamíny, minerály a dietní vlákninou.

Tento produkt je určen pro každého, jehož cílem je zvýšení množství svalové hmoty. Tento produkt lze ideálně dávkovat během dne a po ukončení tréninku, v závislosti na Vašich cílech. Instant mass je lehce rozpustný (instantní), výborně chutná s nízkotučným mlékem.

Protože ostatní společnosti neustále používají maltodextrin jako hlavní sacharidovou složku ve svých gainerech je Instant mass skutečně prvním high tech produktem obsahujícím exkluzivní směs organického ječmene a ovsa. Tato organická složka zajišťuje zdroj energie s nízkým glykemickým indexem, vitamíny a minerály přírodního původu (přírodní formy a přírodní cheláty) a vlákninu.

Vláknina je důležitá pro optimální využití všech živin. Na rozdíl od klasických gainerů tak nedochází k plynatosti a zažívacím obtížím. Navíc Instant mass obsahuje probiotické kultury Lactospore, stejné jaké najdete v živých jogurtech.

Jako všechny produkty společnosti Reflex Nutrition, obsahuje Instant mass pouze složky té nejvyšší kvality. Instant mass neobsahuje žádné levné
astavovací složky jako je: kolagen, maltodextrin, hroznový cukr, nasycené tuky, levné rostlinné oleje, cukry či soli.

I když se trh se sportovní výživou vyvíjí, je Instant mass ve své kategorii sám, první! Každá dávka obsahuje 54 g kvalitních bílkovin (nedenaturovaný syrovátkový protein, micelární kasein, izolát vaječného albuminu). Pro optimální využití jsme přidali trávící enzymy, které zrychlují štěpení bílkovin.

- Inovační technologie
- Produkty ověřené klinickými studiemi
- Vyšší využitelná hodnota oproti konkurenci
- Vyrobeno ze 100% obnovitelných zdrojů v recyklovaných obalech
- Vyrobeno v souladu s normami ISO 9001 a ISO 17025
- Absolutní čistota produktu a zdravotní nezávadnost
- Vyrobeno výhradně ze surovin s původem v Evropské Unii
- Neobsahuje tzv. rBGH mléko (tato technologie je v EU zakázána)

Dávkování:
2,5 nebo 5 odměrek rozmixujte v 400ml vody, nebo mléka.

Složení:
ultrafiltrovaný syrovátkový koncentrát, mléčný koncentrát(80% micelární kasein, 20% syrovátkový protein), peptidicky vázaný glutamin ( derivát z pšeničného proteinu), hydrolyzát syrovátkového proteinu ( stupeň hydrolýzzy 30% ), izolát vaječného albuminu, organický oves, organický ječmen, dextrin (kukuřice), přírodně identické a umělé aroma, kakaový prášek ( pouze příchuť čokoláda, čokoláda-mint), E162 ( pouze příchuť jahoda ), E160a ( pouze příchuť vanilka a banán ), karboxymthyl celulóza, aspartát hořečnatý, umělá sladidla – acesulfam – K, sukralóza, emulgátor (lecithin), kyselina askorbová, Dygezyme ( amyláza, proteáza, celuláza, laktáza, lipáza ), monomethionin zinku, chelatovaný chrom, probiotický komplex Lactospore ( Bacillus Coagulans ), chelatovaná měď, pyridoxin, L-Selenomethionin

Nutriční hodnoty (100g):
- Energie: 1.584kj / 374kcal
- Bílkoviny: 40g
- Sacharidy: 46g
- Z toho cukry: 5.5g
- Tuky: 3.3g
- Z toho nasycené: 0.5g
- Vláknina: 2.8g
- Sodík: 131mg
- Vápník: 156mg
- Chrom: 147mg
- Hořčík: 83mg
- Vitamin C: 74mg
- Trávicí enzymy: 37mg
- Vitamin B6: 3.9mg
- Zinek: 3.3mg
- Měď: 550ug
- Selen: 15ug
- Lactospore probiotics: 37.000.000


MjMyOTQ0M