Úvod » SACHARIDY » Mass-Tech NEW 2300g


Mass-Tech NEW 2300g

 

Číslo produktu: 110
Výrobce: Muscle Tech
Druh: Sacharidy
Příchuť: vanilka,čokoláda,jahoda
Příchuť:
běžná cena 1 190 Kč
naše cena:
743 Kč

mass-Tech™ je výrobek s vyspělou a ověřenou recepturou, který je ideální především pro sportovce, kteří si budují svoji postavu. Je založen na pokročilé receptuře, která byla vyvinuta renomovaným týmem výzkumníků firmy MuscleTech™.

Přípravek mass-Tech™ je vědecky vyvinutý, aby Vám pomohl zvýšit Vaši hmotnost, a to tak, že využívá špičkové hladiny anabolických hormonů tím nejúčinějším způsobem. Konkrétně jde o hormon inzulín, který doslova nabudí vaše výživné látky ve vašich svalech. Základní funkcí přípravku mass-Tech™ je zaručit Vám takové výsledky, které s žádným jiným přípravkem nemůžete dosáhnout.

Když se vrátíme zpět k bezpočtu hodin, které byly stráveny výzkumem, receptura přípravku mass-Tech™ obsahuje vysokou vyživovou hodnotu nezbytnou k tomu, aby se Vám dramaticky zvýšila svalová hmota a síla. Přípravek mass-Tech™ ale nejenom zvyšuje hmotnost, nýbrž také dodává nezbytné výživné látky , které pak slouží jako potřebné palivo při vašem tréninku. Pak nebuďte překvapení úrovní vašich svalů, které prudce porostou.

Přípravek mass-Tech™ byl vyvinut na základě dlouhodobého pečlivého výzkumu ve spolupráci s předními odborníky v oblasti lidské fyziologie a v oblasti metabolismu. Byl pak navržen specifiky pro cvičence v oboru bodybuildingu, kteří soustředí své úsilí na obalování svalstva. Přípravek mass-Tech™ je tedy vyvinut pro indukování hyperaminokyselinového stavu, což je špičkový stav aminokyselin uvnitř svalů. To pak vede ke zvýšení syntézy proteinů, což je klíčový mechanismus řídící obrovský nárůst svalů.

Během osmitýdenní klinické studie prováděné na lidských subjektech bylo prokázáno, jak jsou účinné výživné látky v přípravku mass-Tech™. Výsledky ukázaly, že subjekt, který užíval 2 000 kalorií navíc vedl ke 100% nárůstu svalů, než tomu bylo u lidí v kontrolní skupině. Testované subjekty také získaly rychle nárůst velikosti hrudníku a paží. To jednoduše potvrzuje, že přípravek mass-Tech™ je nejúčinnější přípravek ke zvýšení hmotnosti, který byl kdy vyvinut!

V celkové denní dávce získáte 2000 kalorií spolu s 45 gramy vysoce kvalitního proteinu, dále 150 gramů karbohydrátů s nízkým obsahem cukru a také 5 gramů vlákniny.

Dávkování:
Dejte 3 odměrky (1 dávka) do 7,5 až 8 dl studené vody nebo nízkotučného mléka. Míchejte v mixéru nebo shakeru po dobu 30 sekund a spotřebujte. Berte 1 dávku dle potřeby mezi jídly nebo po cvičení. Kombinujte s intenzivním cvičením a vyživovým programem.

Složení:
Energetický obsah a složení v 1 dávce (130,8g): 498 kcal (2084,4 kJ), Bílkoviny 27g, Tuky 3,6g (Nasycené 1,8g, Trans Tuky 0g), Karbohydráty 90g (z toho 3,6g ve formě cukrů a 3,6g ve formě vlákniny), Cholesterol 51mg, Vitamín A 1500 IU, Vitamín C 18mg, Vitamín D 120 IU, Vitamín E 9 IU, Thiamin 0,45mg, Riboflavin 0,51mg, Niacin 6mg, Vitamín B6 0,6mg, Kyselina listová 120mcg, Vitamín B12 1,8mcg, Biotin 90mcg, Vitamín B5 3mg, Vápník 390mg, Fosfor 294mg, Hořčík 150mg, Sodík 264mg, Draslík 456mg, patentovaná směs mass-Pro™ 3,96g (kreatin monohydrát, Inulin, slunečnicový olej, lněný olej, brutnákový olej, L-glutamin, glutaminové peptidy, L-leucin, L-isoleucin, L-valin, Taurin, kyselina ?-lipoová, extrakt z Trigonella foenum-graecum, D-pinitol), Ostatní složky (Maltodextrin, proteinová směs (syrovátkový proteinový koncentrát, hyper čistý syrovátkový proteinový extrakt [čistota výměny iontů 97%], vápenná sýrovina), kakaový prášek, prášek z celozrnné rýže, pšeničná mouka, ovesná vláknina, karboxymetylcelulóza, přirozené a umělé příchuti, sůl, aspartam, acesulfamový draslík, sójový lecitin).

Upozornění:
Skladujte na suchém a chladném místě, mimo dosah slunečního záření, pečlivě uzavřené! Není určen pro děti a osoby mladší 18 let! Neužívejte, jste-li těhotná nebo kojíte a ani v případě, že užíváte nějaký lék na předpis nebo i volně prodejný! Předtím, než začnete jakoukoliv dietu nebo cvičební program, konzultujte to se svým lékařem! Dodržujte dostatečný pitný režim! Obsahuje mléčné složky!


NjdiZjBh