Úvod » AMINOKYSELINY » Aminovol


Aminovol

240 kapslí

 

Číslo produktu: 143
Výrobce: NxLabs
Druh: Aminokyseliny
Příchuť: 240 kapslí
běžná cena 1 790 Kč
naše cena:
1 069 Kč
Po náročných vědeckých výzkumech se NxLabs Inc. může pochlubit představením největší průlomovou technologií aminokyselin v kulturistice za posledních 10 let - je jím aminoVOL™ - NxLabs nejtvrdší stimulátor proteinové syntézy!

aminoVOL™ je vědecky zkonstruovaný aby zvyšoval syntézu bílkovin na buněčné úrovni, pomáhá ti, aby jsi dříve narostl!

aminoVOL obahuje pokročilé technologie aminokyselin, kombinované s XTEND24™ a AbsorbMax™, duručující a udržující uvolňování esenciální, ne-esenciální i větvené aminokyseliny (BCAA). Tato jedinečná směs působí na svaly anabolicky a antikatabolicky (proti odbourávání svaloviny).

Sáhni po aminoVOLu™ když jdeš do diety a shazovacího tréninku, protože on ti pomůže udržet svalové objemy, pomůže ti udržet glykogenové zásoby, dovolí ti zvedat kolosální váhy - chceš přece shodit tuky ne své těžce vydřené svaly!

A to není zdaleka všechno! aminoVOL™ obsahuje 4 anabolické ingredience předtím nikdy v bodybuildingu nepoužité. aminoVOL™ zatočí se syntézou bílkovin ve tvém těle, dodá ti energiia vytvoří ultimativní anabolicko-anti-katabolické prostředí nutné pro svalový růst: tri-glutamine arginine, tri-glutamine malate, tri-arginine orotate a tri-glutamine orotate.

Žádná společnost dosud nevyrobila komplexnější a hlavně efektivnější suplement pro podporu syntézy bílkovin a to všechno zapakované do JEDINÉ kapslé! Dravé, svaly tvrdé jak skála a síla Golema!


NTk2N