Úvod » AMINOKYSELINY » 211 BCAA Malate


211 BCAA Malate

240 kapslí

 

Číslo produktu: 144
Výrobce: XXTREME NUTRITION
Druh: Aminokyseliny
Příchuť: 240 kapslí
běžná cena 890 Kč
naše cena:
634 Kč
Více než jen bcaa
211 bcaa MALATE nejsou jen běžná bcaa. Profesionální sportovci mají jasný požadavek, potřebují trénovat intenzivněji, déle, chtějí cítit méně únavy a potřebují se maximálně rychle zregenerovat a připravit na další trénink či sportovní výkon.

Vyslyšeli jsme jejich požadavek a vyvinuli 211 bcaa MALATE, která plní nejen funkci běžných bcaa, ale navíc umožňují zvýšit sportovní výkon, snížit pocit únavy a mnohem rychleji zregenerovat. Dnes jsou tajnou zbraní mnoha silových i vytrvalostních sportovců.


  • Maximálně urychlují regeneraci
  • Umožňují delší trvání intenzivního tréninku
  • Významně podporují aerobní tvorbu ATP (vnitřní svalová energie)
  • Odbourávají kyselinu mléčnou po sportovním výkonu a úspěšně eliminují nadměrnou tvorbu čpavku
  • Zvyšují absorpci živin (bcaa, protein, kreatin, glutamin a další)
  • Chrání svaly před rozpadem, podporují svalový růst
  • Mají anabolické účinky na metabolizmus bílkovin
  • Zvyšují hodnoty dusíkové bilance
  • Zvyšují hladinu bikarbonátů, ornithinů, citrulinů


Více energie, méně únavy!
Přepněte na vyšší výkon! bcaa jsou sama o sobě ochráncem a zdrojem energie Vašich pracujících svalů. Naše bcaa s Citruline Malátem Vám však umožní dostat do svalů více živin a energie a po svalech požadovat vyšší pracovní výkon.

Vysoký svalový výkon však může trvat pouze do doby, kdy se svaly začnou plnit kyselinou mléčnou – odpadním produktem látkové přeměny. Nahromadění kyseliny mléčné Vám pak způsobí snížení výkonnosti, svalovou únavu, bolesti a v některých případech i svalové křeče. A to je většinou konec dobrého tréninku.

S 211 bcaa MALATE hoďte tyto starosti za hlavu. A nebo je alespoň odsuňte na později. Díky Citrulune Malátu, obsaženým v našich bcaa, můžete s plným nasazením trénovat mnohem déle, jelikož právě Citruline Malát je zodpovědný za odstraňování kyseliny mléčné ze svalu a snížení pocitu únavy.

Rychlejší regenerace!
Rychlost regenerace rozhoduje o kvalitě a intenzitě Vašeho dalšího tréninku. Již samotná bcaa významně zkracují dobu regenerace po tréninku. Naše bcaa ale umí mnohem více. O Vaši regeneraci se totiž stará optimálně namíchaná směs bcaa posílená nově objevenými schopnostmi Citrulin Malátu.

Citrulin Malát nejen úspěšně snižuje tvorbu kyseliny mléčné, ale svým vlivem na zvýšení průtoku krve a lepšího zásobení svalu kyslíkem a živinami, přispívá v potréninkovém období k významnému urychlení regenerace. Studie prokázaly až 20% nárůst míry regenerace.

Optimální poměr 2:1:1
Mnoho studií doporučuje dávkování aminokyselin L-Leucin : L-Isoleucin : L-Valin v poměru 2:1:1 právě pro to, že prvně jmenovaná aminokyselina je v těle a rovněž i v mnohých živočišných bílkovinách zastoupena přibližně ve dvojnásobném množství. Již z názvu je patrné, že 211 bcaa MALATE tato vědecká doporučení do detailu dodržela.

Vyšší nárůst svalové hmoty:
211 bcaa MALATE se ve zvýšené míře podílí i na nárůstu svalové hmoty. Studiemi bylo prokázáno, že užívání Citruline Malátu, obsaženého v našich bcaa, vede ke zvýšení hladiny Argininu a Ornitinu, které jsou důležitými aminokyselinami pro svalový růst, protože tyto aminokyseliny pozitivně ovlivňují hladinu růstového hormonu v těle.

Složení:
L-Leucin, L-Isoleucin, L-Valin, L-Citrulin Malate, želatinová tobolka

Výživové hodnoty ve 100g produktu:
Energetická hodnota - 485kcal / 2029kJ; Bílkoviny - 82 g; Sacharidy - 17,4 g; Tuky - 0,5 g

Obsah jedné dávky (6 kapslí):
L-Isoleucin - 1500 mg; L-Leucin - 750 mg; L-Valin - 750 mg; L-Citrulin Malate - 1200 mg;

Doporučené dávkování:
Jako ochranu svalové hmoty užijte 6 kapslí cca 40-60 minut před tréninkem.
Pro urychlení regenerace užijte 6 kapslí ihned po tréninku.
V obou případech zapijte sklenicí vody.

Upozornění:
Vhodné pro sportovce. Nevhodné pro děti. Nevhodné pro těhotné a kojící matky. Uschovejte při teplotě 5-25°C. Po otevření spotřebujte do 90 dnů. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Konzultujte použití s lékařem, pokud máte vážné srdeční problémy, problémy se štítnou žlázou, pokud jste diabetici, máte vysoký tlak, nebo psychické potíže.


MjMxM