Úvod » SPALOVAČE TUKŮ » Super Fat Burners


Super Fat Burners

200 tablet

 

Číslo produktu: 508
Výrobce: Carne Labs
Druh: Spalovače tuků
Příchuť: 200 tablet
běžná cena 525 Kč
naše cena:
365 Kč
Velmi populární a efektivní doplněk stravy,který se používá jako „odbourávač tuku,působí velmi příznivě na metabolismus mastných kyselin. Super fat burners podporuje regeneraci jaterní tkáně a všechny obsažené složky příznivě působí na celý organismus.

Výrobek obsahuje:
CHOLIN:
Patří do skupiny biolátek zvaných fosfoglyceridy. Jeho funkcí je výstavba buněčných membrán, mobilizace tuku, snižování hladiny cholesterolu. Cholin významně ochraňuje játra a ledviny. Cholin zlepšuje paměť a podporuje tvorbu myelinových obalů u nervů. Cholin pomáhá při onemocnění jater a žlučníku.

INOZITOL:
Nedostatek způsobuje akumulaci tuku v játrech-napomáhá metabolizaci mastných kyselin v játrech a působí jako přenašeč různých hormonálních signálů mezi buňkami. Inozitol je nezbytně nutný pro růst vlasů. Nedostatek může vést: k padání vlasů, podrážděnosti, náladovosti a praskání kůže.

METHIONIN:
Esenciální aminokyselina v kombinaci s cholinem tvoří tzv. lipotropní látky, které brání vzniku tukové infiltrace jater při jejich toxickému poškození. Tato aminokyselina pomáhá ve funkci trávící soustavy, zajišťuje detoxikaci škodlivých látek, jako je olovo a další těžké kovy. Brání rozvoji svalové slabosti, lámavosti vlasů a účinkům radiace. Methionin je účinný antioxidant.

KARNITIN:
Alifatická aminokyselina, nebo také vitamín BT, látka tělu vlastní. Karnitin stimuluje transport mastných kyselin s dlouhým řetězcem přes vnitřní membránu mitochondrií. Karnitin má schopnost odbourávat tuk a urychluje přísun kyslíku do buněk. Karnitin příznivě působní na srdeční sval a je používán klinicky u některých typů srdeční atrofie. Karnitin má za sebou několik let intenzivního výzkumu na poli biochemie a můžeme ho bez váhání doporučit jako kvalitní odbourávač tuku.

PIKOLINAT CHROMU:
Má vysokou biologickou dostupnost, zvyšuje efektivnost inzulínu a jeho schopnost přenášet-transportovat glukozu do svalu. Pikolinát chromu snižuje chuť k jídlu.

LECITIN:
Nedoceněná látka, zlepšuje regeneraci organismu po intenzivní zátěži, zlepšuje paměť, snižuje hladinu cholesterolu, ochraňuje jaterní tkáň a působí v metabolismu tuků. Ochranné blány kryjící mozek jsou tvořeny lecitinem a svaly i nervové buňky rovněž obsahují tuto substanci. Lecitin chrání proti kardiovaskulárním onemocněním, podporuje funkce mozku a zlepšuje vstřebávání thiaminu v játrech a vitaminu A+E ve střevech.

L-LYZIN:
Esenciální aminokyselina účastní se syntézy svalů, funguje jako nezastupitelná stavební jednotka svalu. Lyzin podporuje absorpci vápníku, udržuje rovnováhu dusíkatých látek. Snižuje vysokou hladinu sérového triglyceridu. Může být využit při léčbě herpes viru.

VITAMÏN B6:
Pyridoxin se podílí na větším množství tělesných funkcí než kterákoliv jiná živina. Ovlivňuje fyzické i duševní zdraví. Pyridoxin napomáhá v udržování rovnováhy mezi sodíkem a draslíkem, podporuje tvorbu erytrocytů, růst buněk. B6 blokuje tvorbu toxického homocysteinu a hraje důležitou v roli v metabolismu bílkovin. Má nepostradatelnou úlohu v tvorbě imunity.
ŽELEZO:Hlavní funkcí je tvorba hemoglobinu , myoglobinu a okysličování krve. Železo podporuje zdravý imunitní systém a tvorbu energie.

KYSELINA OLEJOVÁ:
Nenasycená mastná kyselina řady Omega 9, příznivě působí jako prevence vzniku aterosklerosy. Podporuje zdravou kůži, vlasy, snižují krevní tlak. U těžkých případů rakoviny prsu s metastázemi se využívá léčby protilátkami/lék Herceptin/ Kyselina olejová zvyšuje účinek léčby a oddaluje nástup rezistence k tomuto léku.

KYSELINA LINOLEOVÁ:
Esenciální mastná kyselina řady omega 3:Preventivně působí v součinnosti s ostatními látkami/esenciální mastné kyseliny, lecitin, cholin, inozitol,
česnek, vitamín E, C, niacin v prevenci aterosklerosy. Pozitivně ovlivňuje metabolismus tuků, snižuje hladinu cholesterolu a triglyceridů. Zmenšuje se riziko tvorby krevních sraženin. Esenciální mastné kyseliny napomáhají přenosu nervových vzruchů a jsou nutné pro normální vývoj a funkci mozku.

SUPER fat burnerS a jeho užití:
- Redukce tuku snižování hmotnosti.
- Podpora regenerace organismu
- Prevence padání vlasů
- Kvalitnější kůže
- Ochrana a regenerace jaterní tkáně
- Při únavě
- Prevence proti aterosklerose
- Zlepšení paměti a psychiky
- Snížení hladiny cholesterolu
- Při intenzivní zátěži
- Proti chudokrevnosti-
- Při onemocnění jater a žlučníku

Dávkování:
2 Tablety ráno po jídle a 2 tablety odpoledne

Složení (4 tablety obsahují):
- 1800mg cholin
- 400 mg methionin
- 200 uq chrom
- 500 mg l-karnitin komplex
- 20mg lecithin
- 200 mg kys.linoleová
- 100 mg inositol
- 10 mg vitamin B6
- 200 mg lysin
- 8 mg železo
- 100 mg kys.olejová


MzhkY