Úvod » SPALOVAČE TUKŮ » ARSON


ARSON

120 kapslí

 

Číslo produktu: 510
Výrobce: Muscle Asylum Project
Druh: Spalovače tuků
běžná cena 1 450 Kč
naše cena:
934 Kč
Nejrenomovanější světoví vědci pracující v projektu Muscle Asylum Project vyvinuli tento bezkonkurenčně silný spalovač tuků specificky určený pro těžce cvičící kulturisty, kteří potřebují opravdu to nejlepší, aby začali efektivně spalovat tuky.


  • extrémně účinné sérum spalující tuky určené pro bodybuilding
  • spaluje o 35 % více tuků oproti placebo skupině, a to během pouhých 24 hodin
  • způsobuje významné zvýšení noradrenalinu, což je klíčový hormon ke spalování tuků
  • odstraňuje nadbytečnou vodu v těle a tím způsobuje vyrýsování tzv. až na kost
  • obsahuje základní vasodilatační ingredience, které velmi rychle transportují vytvářené tukové kyseliny do Vašich svalů a tam je spalují jako palivo
  • vědecky vyvinutý přípravek využívající patentovanou Rapid Wave Pulse Technology
  • pouze pro pokročilé a tvrdě trénující kulturisty


Arson je pouze pro tvrdě trénující kulturisty, kteří potřebují hodně účinnou látku, která zajistí rychlé a efektivní spálení tuků v jejich těle.

Základní ingredience přípravku Arson jsou klinicky ověřeny, že zvyšují hladinu noradrenalinu, který je základním hormonem spalujícím tuky, a to o 40 % během 24 hodin.

Během tří let intenzivního výzkumu a rigorózních testovacích protokolů byla vyvinuta receptura spalovače tuků tak účinného, že je virtuálně nemožné nebýt šokován jeho převratnými účinky, které doslova vymažou tuky z Vašeho těla.

Přípravek Arson byl precizně vyvinut na základě ingrediencí, které blokují adenosinové receptory a naopak zvyšují až o 40 % hladinu noradrenalinu, což je základní hormon spalující tuky ve Vašem těle. Tato revoluční receptura rovněž blokuje receptory alfa-2 a tak napomáhá zajistit, aby zůstaly zachovány signály spalování tuků na extrémně vysoké úrovni. Díky tomu pak můžete spalovat tuky po delší časová období.

Je nepopiratelným faktem, že základní ingredience obsažené v přípravku Arson jsou vysoce efektivní při spalování tuků. Jedna univerzitní studie ověřila jejich schopnost zvýšit oxidaci tuků, a to o neuvěřitelných 35 % ve srovnání se skupinou užívající placebo! Během 24 hodin šlo o hodnoty 103 gramů proti 76,2 gramům!

Také pocit, který budete mít z přípravku Arson, je nepochybný. Každá dávka tohoto spalovače tuků o hmotnosti 1184 mg ve Vás zapálí oheň, kdy při každé další dávce budete cítit další a další spalování tuků.

Intenzivní pocit horka Vám zároveň sděluje, že je uvnitř trháno tělo, které tak tvrdě trénujete. Je to počátek toho, kdy časem začnete cítit každé svalové vlákno.

Jak přípravek Arson funguje?
Krok 1:
Bezkonkurenční síla receptury přípravku Arson blokuje adenosinové receptory, které umožňují hormonu spalujícímu tuky dosáhnout maximální možné hodnoty. Jde o hormon noradrenalin, jehož množství se během 24 hodin zvýší o 40 %!

Krok 2:
Přípravek Arson zajišťuje, aby signály spalování tuků zůstaly na maximální možné hodnotě. Je to způsobeno blokováním alfa-2 receptorů. Přípravek Arson výrazně zvyšuje lipolýzu (odbourávání uložených tuků).

Krok 3:
Vědecky vyvinutá receptura přípravku Arson podporuje proces vazodilace, což napomáhá transportu nově vytvořených kyselin neobsahujících tuky přímo do Vašich svalů. Tam mohou být spalovány jako palivo a tím vytváří energii potřebnou ke vzniku termogenického tepla.

Doporučené dávkování:
Jako potravinový doplněk v kombinaci s tréninkovým a dietním programem začněte užívat 1 kapsli, zapijte 25m ml vody, 2x denně. Ve dnech, kdy cvičíte, berte vždy 1 kapsli před tréninkem. Po 4 dnech, kdy jste již seznámeni se sílou produktu Arson, můžete své dávkování zvýšit na 4 kapsle denně, které opět rozdělte do 2 dávek. V případě, že jste profesionální sportovec a Váš zdravotní stav nebrání v užívání tohoto produktu, můžete po 8 dnech zvýšit své dávkování na 6 kapslí denně, které opět rozdělte do 2 dávek.

Za žádných okolností však nepřekračujte maximální denní dávku 6 kapslí během 24 hodin a ani neužívejte více než 3 kapsle během 4hodinového intervalu. Pro velmi vysoký obsah kofeinu (každá kapsle obsahuje 100 mg) se ujistěte, že jste pečlivě seznámeni s celým návodem. Neužívejte také minimálně 5 hodin před plánovaným spánkem. Začněte na pozvolném dávkování a zjistěte svoji kofeinovou toleranci. Pro nejlepší výsledky kombinujte s tvrdým tréninkem a dietním programem. Produkt je určen výhradně pokročilým a tvrdě trénujícím kulturistům.

Tabulka nutričních hodnot (100g):
Energetická hodnota - méně než 50 kJ/12 kcal, bílkoviny - 0g, sacharidy - 0g, tuky - 0g

ve 3 kapslích
směs Internal Combustion 995 mg
extrakt z listů zeleného čaje, bezvodý kofein (300 mg), extrakt ze stonků a listů rostliny Cissus quadrangularis, extrakt z kůry vrby bílé, extrakt z plodů kakaa

směs VasoBurn 189 mg
L-leucin, niacin, gama-butyrobetain, gama-butyrobetain ethyl ester, gama-butyrobetain methyl ester, gama-butyrobetain alfa ketoglutarát a ikosanoát, epsilon polylysin, uridin-5-monofosforová kyselina sodná

Složení:
Sezamový olej, extrakt z listů zeleného čaje, bezvodý kofein, želatina, extrakt ze stonků a listů rostliny Cissus quadrangularis, L-leucin, glycerin, sójový lecitin, extrakt z kůry vrby bílé, žlutý včelí vosk, oxid křemičitý, voda, niacin, uhličitan vápenatý, extrakt z plodů kakaa, gama-butyrobetain, gama-butyrobetain ethyl ester, gama-butyrobetain methyl ester, oxid titaničitý, karamel, gama-butyrobetain alfa ketoglutarát a ikosanoát, epsilon polylysin, uridin-5-monofosforová kyselina sodná, barvivo E133 brilantní modř FCF, barvivo E102 tartrazin, přírodní citronový olej

Upozornění:
Během užívání dodržujte dostatečný pitný režim a nepřekračujte doporučenou denní dávku! Neužívejte, pokud jste těhotná nebo kojíte, pokud berete léky obsahující inhibitor monoamin (MAOI), selektivní serotoninový inhibitor (SSRI) nebo jiný výrobek obsahující složky se známým stimulačním účinkem. Přípravek obsahuje kofein (v každé kapsli 100 mg), proto jej nekombinujte s jinými zdroji kofeinu nebo s látkami se známým stimulačním účinkem! Nikdy neberte 2 dávky naráz nebo krátce po sobě!


NzdlMmE0Nm