Úvod » KREATIN » Kre-Alkalyn 1500


Kre-Alkalyn 1500

120 kapslí

 

Číslo produktu: 573
Výrobce: SCI-FIT
Druh: Kreatin
Příchuť: 120 kapslí
běžná cena 850 Kč
naše cena:
536 Kč
Kre-Alkalyn - Nejúčinnější a nejsilnější forma creatinu na trhu, špičkový a jedinečný Kre-Alkalyn je ideálním doplňkem výživy pro sportovce.

Kre-Alkalyn 1500:
Kre-Alkalyn 1500 je revoluční, patentovaná kreatinová formule.

Z vědecký studií víme, že většina kreatinových výrobků využívá k distribuci v organismu inzulinové špičky a k jejímu dosažení potřebuje cukry. To je důležitá informace pro ty, kteří chtějí dobrou kondici bez zadržování vody či nabírání tuku z nadbytečného příjmu cukrů. Kre-Alkalyn je jedinečným druhem kreatinu. Vzniká přidáním dvou vodíkových atomů ke kreatinu a vyrovnáním kyselosti na pH 12. Přidání těchto dvou vodíkových vazeb má několik důsledků. Kre-Alkalyn je rozpustný jak v tucích tak ve vodě. Proto lehce projde buněčnou membránou bez potřeby uvolnění inzulinu a bez srážení (ztrát). Tím se stává kreatin 10x účinnější, takže 1 gram kreatinu Kre-Alkalynu se rovná 10 g kreatin monohydrátu!

Další zajímavostí je, že nová chemická struktura se 2 dalšími vodíky způsobuje 100 % stálost ve vodě. Takže na rozdíl od standardního monohydrátu, který s vodou (H2O) reaguje a oxiduje na kreatinin (který je toxickým vedlejším produktem), lze Kre-Alkalyn jednoduše bez zdravotního rizika smíchat s vodou. Zásaditost Kre-Alkalynu (pH 12) umožňuje, aby byl řádně vstřebán horním trávícím traktem, který vykazuje kyselost.

* 10x větší schopnost vstřebání, než běžné kreatinové formule.
* Účinkuje okamžitě!
* Pouhé 2 kapsle dodají 15 g 100 % stravitelného kreatinu.
* Čistá a účinná forma citlivá k žaludku.
* Nejsilnější a nejbezpečnější dostupná legální anabolikum!

VHODNÝ PRO :

* zvýšení síly a výkonnosti
* maximální anabolizaci

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:
1-2 kapsle ráno a 1-2 kapsle před tréninkem.

BALENÍ:
120 kapslí


NTY4ZWE1M