Úvod » KREATIN » Kre-Alkalyn


Kre-Alkalyn

240 kapslí

 

Číslo produktu: 582
Výrobce: Aminostar
Druh: Kreatin
Příchuť: 240 kapslí
běžná cena 1 399 Kč
naše cena:
937 Kč
Kre-Alkalyn je nová forma creatinu vyvinuta na základě dlouholetého intenzivního výzkumu. Ten ukázal, že standartní creatin má hodnotu PH nižší než 7,0 a tím se při styku s kapalinou rychle přeměňuje na kreatinin, což je látka s řadou vedlejších účinků (křeče, nevolnost), které byly dosud přisuzovány creatinu. Kre-alkalyn je světově prvním a jediným creatinem s hodnotou PH vyšší než 12,0, které je docíleno spojením molekul s tzv. vyrovnávacími činidly za použití celosvětově patentovaného výrobního procesu. Výsledkem je kompletně stabilní a světově jediný creatin (Kre-alkalyn), který se nepřeměňuje na kreatinin. Tím Kre-alkalyn zaručuje 100 % využitelnost a všechny pozitivní účinky creatinu pro maximální svalový růst.

Během transportu do svalových buněk se Creatin přeměňuje na kreatinin. Mnoho společností spoléhá na testovací metody jako např. HPLC (High Performance Liquid Chromatography) a garantují své Creatinové produkty jako 100 % stabilní a čisté (bez příměsí). Avšak tyto produkty jsou testovány jen za sucha. Jakmile přidáme tyto výrobky do tekutiny, skutečnost se dramaticky změní. Molekuly takovýchto produktů se stanou při kontaktu s tekutinou extrémně nestabilními a rychle se přeměňují na kreatinin - bezvýznamný "bio-odpad". Výsledkem je, že jen zlomek dávky Creatinu, který jste použili se dostane do svalových buněk, protože většina Creatinu se přemění na Creatinin ještě před tím, než se dostane do krevního oběhu a jen zlomek nakonec do svalových buněk. Poslední výzkum také prokázal, že kreatinin zapříčiňuje všechny vedlejší účinky, které až doposud byly přisuzovány.

Kre-Alkalyn díky své 100 % čistotě a využitelnosti nevyžaduje žádnou plnící fázi, žádné cyklování a k dosažení maximálního účinku stačí denní dávka 1,5 - 3 g.

2 kapsle obsahují:
energetická hodnota - 8 kCal/ 34 kJ
bílkoviny - 0 g
sacharidy - 0 g
tuky - 0 g
kre-alkalyn - 1500 mg

Dávkování:
základní denní dávka je 2 - 4 kapsle v ranních hodinách dávku je možné rozdělit na 1-2 kapsle ráno na lačno a 1-2 kapsle 60 minut před tréninkem zapijte dostatečným množstvím vody


ZWI3ODk