Úvod » ANABOLICKÉ DOPLŇKY » Gakic HARDCORE


Gakic HARDCORE

128 kapslí

 

Číslo produktu: 635
Výrobce: Muscle Tech
Druh: Anabolické doplňky
běžná cena 2 350 Kč
naše cena:
1 118 Kč
Světově jedinečný a maximálně účinný - zvýší Váš celkový svalový výkon v průměru o 10,5%! Významně zvyšuje odolnost proti únavě o více než 28%, je vhodný nejenom pro kulturisty, ale i ostatní sportovce. Během Vašeho tréninku si sáhnete až na samotné dno svých možností!

GAKIC™ je výsledkem 8 letého výzkumu, testování a klinických studií na univerzitě na Floridě (University of Florida), který se pohyboval v řádu několika milionů dolarů. Díky jeho patentovanému složení, žádný jiný produkt na světě, Vám nedodá takové účinky, jako GAKIC™! Není jako kreatin, není jako stimulant a určitě to není běžný předtréninkový doplněk. GAKIC™ je patentovaný předtréninkový doplněk k budování svalů, který se nepodobá ničemu, co jste kdykoliv předtím vyzkoušeli!

Pouze GAKIC™ Vám zajistí opravdu tvrdý trénink!
Gakic během svého uvádění na trh, udělal v kulturistickém odvětví značný rozruch. Jedná se totiž o produkt, který stejně jako všechny produkty MuscleTech™, vychází z opravdové vědy a jeho účinky podtrhuje řada věryhodných studií (mj. i studie zveřejněné v uznávané publikaci Medicine and Science in Sport and Exercise). Takové studie dokazují pouze jedno! GAKIC™ opravdu funguje!
V jedné studii je dokázáno, že GAKIC™ významně zvyšuje celkový svalový výkon během intenzivní sady silového tréninku v průměru o 10,5% jenom za prvních patnáct minut. Stejná studie také dokazuje, že GAKIC™ významně zvyšuje odolnost proti únavě, a to v průměru o více než 28%, v porovnání se skupinou užívající placebo. Konečný součet je tedy takový, že budete trénovat mnohem tvrději, déle a tím budete mnohem více propracovanější, než kdykoliv předtím. Pomůže Vám sáhnout si až na samotné dno svých možností!

Proto, aby jste se stali vypracovanějšími, musíte překonat svoje bariéry, posouváním vašeho únavového prahu, které je známé pod názvem selhání. Po letech vědeckého bádání jeho účastníci věří, že jedním z klíčových mechanismů, zodpovědných za zvýšení výkonosti díky GAKICu, je vyloučení toxického amonia, který může zatěžovat normální svalový metabolismus a obecně limitovat výkon svalové síly. Se sníženou úrovní únavových toxinů, můžete vykonávat mnohem více práce.
Jednoduše řečeno, GAKIC™ byl vyvinut za účelem, aby Vašemu tělu pomohl se vypořádat s metabolickou únavou a vedlejšími produkty jako je Kyselina mléčná a amoniakum a tímto oddálil okamžik únavy. Namísto selhání, které by za normálních okolností vznikalo, budete moci trénovat mnohem déle a intenzivněji.

GAKIC™ nemá žádnou úvodní, naplňovací, opakovací nebo udržovací fázi. Účinkuje okamžitě! Jednoduše si vezměte svoji dávku a běžte trénovat, ale připravte se na zcela jiný trénink

Dávkování
Kvůli vysoce účinným vlastnostem preparátu, které mají okamžitou funkčnost, užívejte přípravek GAKIC™ pouze ve dnech, kdy cvičíte! Užívejte 1 dávku, což je 8 kapslí, 45 minut před zahájením tréninku. Jedno balení o obsahu 128 kasplí, obsahuje dávku na 1 měsíc, pokud cvičíte 4x týdně. Během 24 hodin neberte více jak 8 kapslí a dodržujte dostatečný pitný režim! Doporučuje se vypít 3,5 litru denně. Řiďte se návodem!

Balení
Přípravek GAKIC™ se dodává v balení o obsahu 128 kapslí (balení na 1 měsíc, jestliže trénujete 4x týdně).

Složení
Energetický obsah a složení v 8 tabletách: GAKIC™ 10,2 g (směs glycin - L-arginin - kalcium-4-metylan-2-oxopentan).

Ostatní složky:
Mikrokrystalická celulóza, hydroxypropylcelulóza, polyvinylpyrrolidon, obalová směs (částečně hydrolyzovaný pyolyvinylalkohol, polyetylenový glykol, hydroxypropylcelulóza, dioxid titanu, mastek, sójový lecitin, polysorbát 80 fd&c červený číslo 40, polysorbát 80 fd&c žlutý číslo 6, polysorbát modrý číslo 2), sodíková kros-karamelóza, kyselina stearinová, stearát hořečnatý, silice, acesulfamový draslík.

Upozornění
Není vhodné pro osoby mladší 18 let! Neužívejte, jste-li těhotná nebo kojíte! Před používáním zkonzultujte s lékařem, pokud jste léčeni s nějakou nemocí (kardiovaskulární choroby, problémy s CNS, pohlavními orgány, močovým měchýřem, opary apod.), pokud berete lék na předpis nebo i volně prodejný! Předtím, než začnete jakoukoliv dietu nebo cvičební program, konzultujte to se svým lékařem! V žádném případě nepřekračujte doporučenou denní dávku! Nesprávné užívání přípravku nezlepší výkon a není doporučeno! Řiďte se informacemi na obalu! Neužívejte, pokud je narušen ochranný obal pod víčkem! Uchovávejte na suchém a chladném místě za pokojové teploty, mimo dosah dětí! Po otevření spotřebujte do 6 měsíců!


YzQ0MTA