Úvod » ANABOLICKÉ DOPLŇKY » Leukic HARDCORE


Leukic HARDCORE

180 kapslí

 

Číslo produktu: 636
Výrobce: Muscle Tech
Druh: Anabolické doplňky
běžná cena 2 490 Kč
naše cena:
1 119 Kč
Výsledek více než desetiletého výzkumu - světově první 100% anabolická sloučenina, která zajistí permanentní svalové přírůstky! Zcela bez androgenických účinků a negativní zpětné vazby!

Výzkumníci firmy MuscleTech™ si dali za cíl objevit způsob, jak stimulovat čistý svalový anabolismus bez negativních vedlejších účinků, které se objevují u podřadných výrobků na trhu. Po více než 10 letém výzkumu, přišla odpověď s názvem LEUKIC™!

Proč se někteří bodybuildeři svalově nezlepšují stejně dobře jako některý z jejich kolegů? Odpověď je jednoduchá. Nejsou dostatečně anaboličtí. Pokud není Vaše tělo ve stavu anabolismu, neočekávejte, že naberete nějaké nové svalstvo. Stav anabolismu je tedy děj, kdy Vaše svaly rostou. Opačný případ se nazývá katabolismus, kdy naopak dochází k úbytku svalové hmoty, což jistě žádný bodyuilder nechce. To, aby Vaše tělo bylo pouze anabolickým, Vám 100% zaručí pouze LEUKIC™

A co to tedy přípravek s názvem LEUKIC™ je?
LEUKIC™ je světově první doplněk, který obsahuje stoprocentní anabolickou sloučeninu, která podnítí Vaše tělo přepnout do režimu čistého svalového anabolismu. Jednoduše řečeno, udržuje tělo ve stavu, kdy si buduje nové svalstvo. Další důležitou vlastností přípravku LEUKIC™ je i to, že zastavuje svalový katabolismus a úbytek proteinů. Stará se tedy i o to, aby jste nedocházeli o svaly, které jste už dávno měli.

Důležité je jistě zmínit, že čistý svalový anabolismus vyvolaný přípravkem LEUKIC™ je zcela bez vedlejších androgenických účinků. Adrogenické účinky, bývají vyvolávány především při užívání anabolických urychlovačů růstu. Vedlejšími účinky jsou myšleny otoky, akné, snížení úrovně receptorů, gynekomastie nebo jen dočasné zisky svalstva.

Co tedy činí přípravek LEUKIC™ tak účinným?
Přípravek LEUKIC™ je v chemii znám pod názvem – vápenná kyselina L-leucine-ketoizokaproická. Leucinová složka přípravku LEUKIC™ je rozvětveně řetězená aminokyselina (BCAA), která má několik hodnotných funkcí. Leucin funguje jako látka opravující svalstvo, regulující hladinu cukru v krvi, dodávající tělu energii, zvyšující tvorbu růstových hormonů a pomáhající spalovat tělesné tuky. Leucin rovněž napomáhá regeneraci svalů po cvičení a působí jako prevence ztráty svalstva, což z něho činí vysoce populární látku používanou cvičenci bodybuildingu. Leucin je jedna ze základních aminokyselin, což znamená, že nemůže být vyprodukována v těle, nýbrž musí být do těla dodávána ve formě potravinových doplňků.

Dostane Vaše tělo do dramaticky anabolického stavu!
Další složkou přípravku LEUKIC™ je alfa-ketoizaproická vápenná kyselina, která je v názvu LEUKIC™, prezentována písmeny „KIC“. KIC je rozvětveně řetězená aminokyselina (BCKA), která má antikatabolické účinky. Znamená to, že může napomáhat jako preventivní prostředek proti ztrátě svalstva. BCKA rovněž pomáhá při výrobě svalové energie a zároveň z těla odstraňuje amoniak, který způsobuje únavu.

A jak LEUKIC™ funguje?
Působí úplně od první dávky a vždy po každé další dávce. Genialita přípravku LEUKIC™ je i v tom, že jako jediný přípravek na současném trhu, dokáže vyřešit i komplikovaný problém zvaný „negativní efekt zpětné vazby“ (někdy nazývaný „jojo efekt“).

Lidské tělo dokáže vytvářet několik hormonů s jejichž pomocí si dokážete budovat svalstvo. Například varlata produkují testosteron, nadledvinky produkují adrenalin a slinivka břišní produkuje inzulín. K tomu, aby Vaše svaly rostly, musí se hladina těchto hormonů pozvednout a pak se připoutat k receptorům svalových buněk. Jakmile se to stane, receptory vyšlou signál svalovým vláknům, aby rostla. V tomto případě, ale může nastat jeden problém. Jakmile zvýšíte hladinu jednoho hormonu, snížíte či zvýšíte i hladinu těch dalších, což vede k hormonální nestabilitě, která většinou vede k velké ztrátě svalstva.

Přípravek LEUKIC™ ale dokáže aktivovat anabolické signály, které normálně aktivují hormony, ale bez toho, že by se ve skutečnosti se samotnými hormony manipulovalo. Tímto nedochází k negativní zpětné vazbě, která následuje téměř ve všech případech po vysazení anabolických urychlovačů růstu. Toto z přípravku LEUKIC™ dělá nejčistší, nejúčinnější a nejefektivnější anabolickou sloučeninu v historii.

Samotná funkce přípravku LEUKIC™ se rozděluje do 3 částí:
1) Přípravek LEUKIC™ má svůj vlastní výživově signální způsob, který začíná procesem zvaným fosforylace. Fosforylace se děje v rámci signálních složek a aktivuje iniciační komplex uvnitř buněčných jader.

2) Další anabolické hormony jsou dodávány rovněž receptorem, kde jsou vyměněny signály vedoucí k tomu, aby povolily hormonům začít a provádět iniciační komplex.

3) Během aktivace inicializačního komplexu probíhá proteinová syntéza, která vede k růstu svalů.

Dávkování:
Ve dny volna si vezměte svoji první dávku (6 kapslí) hned ráno. Ve dnech, kdy cvičíte, si vezměte svoji první dávku před cvičením. Balení o obsahu 180 kapslí je určeno na dobu 30 dní. Dodržujte dostatečný pitný režim! Doporučuje se vypít 3,5 litru tekutin denně. Pro lepší výsledky je doporučeno současně užívat i produkt GAKIC™.

Složení:
Energetický obsah a složení ve 2 kapslích: méně než 50 kJ (12 kcal), LEUKIC™ 7,2g (směs L-leucin - kalcium-4-methyl-2-oxopentanoát).

Další složky:
Hydroxypropylcelulóza, mikrokrystalická celulóza, kros-karmelóza sodná, uhličitan sodný, zeleninový stearin, stearát hořečnatý, silice, sulfid hořečnatý, povlaková směs leucoat™ (polyvinyl alkohol, polyetylenový glykol, mastek, dioxid titanu, riboflavin, barvivo FD&C červené číslo 40, barvivo FD&C žluté číslo 6, barvivo FD&C modré číslo 2, hydroxypropylcelulóza, sójový lecitin, polysorbát 80), hydroxypropyl metylcelulóza, kyselina lyzin-keto-izo-kaproická, acesulfamový draslík.

Upozornění
Není vhodné pro osoby mladší 18 let! Neužívejte, jste-li těhotná nebo kojíte! Před používáním zkonzultujte s lékařem, pokud jste léčeni s nějakou nemocí nebo pokud berete lék na předpis nebo i volně prodejný! Předtím, než začnete jakoukoliv dietu nebo cvičební program, konzultujte to se svým lékařem! V žádném případě nepřekračujte doporučenou denní dávku! Nesprávné užívání přípravku nezlepší výkon a není doporučeno! Řiďte se informacemi na obalu! Dodržujte dostatečný pitný režim! Neužívejte, pokud je narušen ochranný obal pod víčkem! Uchovávejte na suchém a chladném místě za pokojové teploty, mimo dosah dětí! Po otevření spotřebujte do 6 měsíců!


ZTdmY