Úvod » ANABOLICKÉ DOPLŇKY » CELLMASS


CELLMASS

960 g

 

Číslo produktu: 637
Výrobce: BSN
Druh: Anabolické doplňky
běžná cena 1 850 Kč
naše cena:
936 Kč
 

Průměrný esterifikovaný kreatin nebude ani zdaleka tak dobře fungovat. Jestli chcete průměrnou svalovou hmotu a sílu, tak používejte průměrný esterifikovaný kreatin. Pokud však chcete být opravdu hardcore v síle, hmotě, tvrdosti svalů a rychlosti zotavení a to již od první dávky, pak potřebujete CellMass.

Není nic důležitějšího než nasytit vaše svaly kreatinem a glutaminem, jednak ihned po tréninku a rovněž také před spaním, a nahradit tak zásoby kreatinu ztracené při tréninku, urychlit regeneraci, zvýšit objem svalových buněk a hustotu svalu, a nastartovat silnou a účinnou fázi anabolického růstu. A teď si představte, že existuje potréninkový suplement, který toto všechno dokáže lépe než cokoliv jiného, co kdyby bylo vyvinuto, a který je navíc tak rychlý a účinný, jako kdyby jste přidávali plyn do ohně. Cítíte, jako by vaše svaly explodovaly před vašima očima. Konec představ, zpět do reality. Takový výrobek existuje a jmenuje se CellMass.

CellMass obsahuje nejúčinnější známý kreatin CEM3 (kreatine-ethyl-ester-malate). Vedle něho jsou všechny jiné esterifikované kreatiny pouhým „zastaralým modelem“. Jeho dokonalé lipofilické vlastnosti zaručují maximální možnou buněčnou absorpci kreatinu a to bez jakýchkoliv nežádoucích žaludečních projevů.

CellMass obsahuje farmakologicky nejdokonalejší dostupnou formu kreatinu – tak účinnou, že vám svaly budou růst a tvrdnou přímo před očima.

Cellmass obsahuje revoluční systém zásobování svalů (nutrient delivery system), který nejen že projde dveřmi svalové buňky, ale doslova je vyrazí pod tíhou bezkonkurenčního množství kreatinu a glutaminu.
CellMass z Vás udělá „svalová monstra“. Bez CellMasu se Vám bude zdát, že trénink je k ničemu a že potřebujete týdny na zotavení. CellMass dá anabolický vykřičník za každý Váš trénink a zůstane tam i přes noc. Posune Vaši hmotu, sílu a tvrdost svalů o několik tříd výš!

Nutriční hodnoty ve 100 g CellMass:

  • Energetická hodnota - 238 kJ
  • Protein - 0g
  • Sacharidy - 60g
  • Tuky - 0g

 

Složení ve 100 g:
CEM3TM (kreatine ethyl ester malate) ... 18750 mg, GLUTAMINE AKG ... 12500 mg, Muscle cell uptade proprietary matrix ... 5937,5 mg, Cinnulin-PF (skořicový extrakt) ... 3125 mg, sodík ... 437,5 mg, draslík ... 875 mg, maltodextrin ... 59375 mg, vápník ... 500 mg, phoshorous ... 937,5 mg, Di-calcium phosphate ... 937,5 mg, Di-potassium phosphate ... 937,5 mg, Di-sodium phosphate ... 937,5mg, Potassium citrate ... 937,5 mg, Kyselina citronová ... 212,5 mg, Sucralosa ... 4,625 mg, FD&C RED 40 ... 18,75 mg

Dávkování: 20 - 30 minut nalačno, po tréninku nebo před spaním.


YzYwNj