Úvod » ANABOLICKÉ DOPLŇKY » Smash Fully Loaded


Smash Fully Loaded

600 g

 

Číslo produktu: 650
Výrobce: AXIS LABS
Druh: Anabolické doplňky
běžná cena 1 490 Kč
naše cena:
872 Kč
Axis Labs představují: Smash Pre-Workout - síla a vytrvalost!

Smash byl vytvořen k tomu, abyste zažili ty nejintenzivnější tréninky Vašeho života!

Smash je bezesporu nejkompletnější dostupný předtréninkový suplement. Způsob, jakým trénujete, nakonec rozhodne o vašich výsledcích. Pro efektivní trénink je stěžejní svalová stimulace. Pokud trénujete správně, zlepšování výkonu a rychlý svalový růst jsou na dosah ruky. Co je podstatou mizerného tréninku? Stává se vám, že zíváte mezi sériemi? Necítíte se ve své kůži? Vynecháváte aerobní aktivity? Jsou to fyzické a psychické bloky, které vám znemožňují zdolávat osobní rekordy. Skoncujme s mizerným tréninkem!

Jaký je rozdíl mezi průměrným tréninkem a tím, který zaručí výsledky? Je to vaše napumpovaní, síla, výkonnost nebo energie? Jistě, toto všechno. Musíte být koncentrovaní, plni síly a připraveni jít na to. Všichni usilujeme o ten pocit vědomí, že překonáváme své dosavadní limity. A tím se trénink perfektní liší od toho průměrného. Ten okamžik, kdy každé svalové vlákno vyžaduje, aby jste ze sebe vydali to poslední, co ve vás zbývá. Představte si, jak byste vypadali, kdybyste s takovou intenzitou prováděli každou sérii každého tréninku!

Řešením je Smash Pre-Workout!
Smash je plně nabitý předtréninkový suplement, se kterým zažijete ty nejintenzivnější tréninky vašeho života. Zní to odvážně? Počkejte, až to vyzkoušíte! Smash nastartuje vaši sílu, napumpování, výkonnost a energii a předvede novou dimenzi svalové stimulace. Věřte nám, že tahle věc je opravdu nářez!

  • maximální napumpování svalových buněk
  • razantní zvýšení síly
  • zaručená mentální bdělost a koncentrace
  • větší energie a pocit pohody
  • zmírňování pocitu únavy
  • snižování hladin kyseliny mléčné a amoniaku a zabraňování spalování svalů
  • zlepšená výkonnost vhodná pro jakéhokoliv sportovce
  • ochuceno cukralózou, nikoliv aspartamem
  • nízký obsah uhlohydrátů


Strenght infusion - infúze síly
Zřejmě víte, že kreatin zvyšuje ATP, zdroj síly ve svalech. Rovněž je vám známo, že s kreatinem jsou občas potíže – dlouhá doba, než začne působit, křeče, nadýmání... nic pro výrobek, který má začít účinkovat při první dávce. Z toho důvodu jsme posílili Smash o Creatine Ethyl Ester, nejsilnější současný kreatin. Creatine Ethyl Ester HCl je výjimečně rozpustný kreatin, který zaručí dokonalou absorpci a stabilitu. Místo toho, že nasytíte organismus kreatinem a budete doufat, že se vstřebá, Creatine Ethyl Ester sám prostoupí stěnou svalové buňky. Žádné čekání, než začne působit, žádné křeče, nadýmání nebo dehydratace. Většina konzumentů zpozoruje rozdíl při první dávce!

Pump-endurance infusion – infúze trvalého napumpování a výkonnosti
Smash obsahuje silnou infúzi složek zvětšujících objem svalů, která přenese vaše tréninky do nových dimenzí. Nitric Oxide Pump dodá stimulanty do hloubky svalové tkáně a přesune živiny nutné ke stavbě svalů přesně tam, kde jsou zapotřebí. Ke zvýšené absorpci živin způsobené účinky Nitric Oxid Pump je třeba přičíst efekty Citrulline Malátu, který snižuje spalování kyseliny mléčné a amoniaku. Snížení míry spalování kyseliny mléčné a amoniaku hraje klíčovou roli při zvyšování výkonnosti.

Energy infusion – infúze energie
Vyčerpání se při tréninku nevyhne žádnému horlivému sportovci. Smash myslí i na toto! Do 15 minut po konzumaci ucítíte jeho silné povzbuzující a stimulační účinky. Prolomte únavu při tréninku a buďte připravení ve 100 % kondici ještě než začnete cvičit. Stálý přísun energie je klíčem k udržení maximálního tempa. Smash navíc dokáže udržet vaši mentální koncentraci a bdělost v průběhu celého tréninku.

Každá dávka (16,5 g) obsahuje:
24 kalorií, 6g karbohydrátů, z toho 0g cukrů, 3g strenght infusion (Creatine Ethyl Ester, Tri-creatine Malate), 4g pump endurance (Di-L-Arginine Malate, L-Arginine Alpha-Ketoglutarate, L-Citrulline Malate, L-Norvaline), 1,2g energy infusion (Glucuronolactone, Caffeine, Tyrosine)

Doporučené dávkování
1 odměrku rozmíchejte ve 200 - 300 ml studené vody, 20 -30 minut před výkonem


NDZhM