Imunooxi

300 ml

 

Číslo produktu: 220
Výrobce: Nutrend
Druh: Minerály
běžná cena 500 Kč
naše cena:
356 Kč
Imunooxi je koncentrovaný výtažek z čerstvého ovoce a zeleniny se standardizovaným obsahem bioaktivních rostlinných látek, extraktu z rostliny Echinacea a vitamínu C. Červená lžička zdarma!

Odborné studie potvrzují, že zelenina a ovoce snižují riziko vzniku civilizačních chorob. Předpokládá se, že v organismu působí společně komplex látek v nich obsažený, tj. spolu s vitamíny a minerály i další biologicky aktivní (bioaktivní) ochranné látky.

Imunooxi proto obsahuje koncentrát celého spektra antioxidačně aktivních látek přírodního původu (polyfenoly, karotenoidy) – je připraven z plodů ibišku, dýně, černého rybízu, hroznů, karotky, černé karotky, citronu, borůvek, bezinek, třešní, vitamín C, extrakt Echinacea purpurea.

1 dávka - 10 ml Imunooxi odpovídá 200 g běžného ovoce a zeleniny.

Charakteristika účinných látek:

Bioaktivní rostlinné látky podporují obranyschopnost organismu, pomáhají při snižování hladiny cholesterolu v krvi, regulaci krevního tlaku, při prevenci rakoviny, zánětlivých a virových onemocněních.
Polyfenoly jsou silné antioxidanty, což jsou látky schopné v organismu likvidovat volné kyslíkové radikály a bránit tak buněčné struktury a makromolekuly před oxidačním poškozením. Antioxidanty tak blahodárně působí na lidský organismus. Vhodné jsou především jako podpora dobrého zraku, hojení ran a urychlení regenerace. Kromě toho polyfenoly rovněž podporují odbourávání mnoha toxických a karcinogenních látek, které člověk přijímá z vnějšího prostředí.
Karotenoidy mají ochranný účinek proti působení UV záření, napomáhají uchovat například zdravou kůži, sliznice, imunitu, ženské reprodukční orgány.
Vitamín C patří mezi vitamíny rozpustné ve vodě, v lidském organismu plní řadu důležitých funkcí. Má důležitou úlohu při tvorbě pevného druhu vaziva, kolagenu, který je nutný pro růst organismu a opravu poškozených vazivových tkání. Účastní se při resorpci železa. Rychleji se spotřebovává při opakovaném a déletrvajícím stresu.
Extrakt Echinacea purpurea je silně působící imunostimulační prostředek se širokým spektrem účinnosti.

Doporučené dávkování:

pro pravidelné dlouhodobé užívání doporučujeme 10 - 20 ml (2 - 4 lžičky) za den
v situacích mimořádného zatížení organismu pak 20 - 30 ml (4 - 6 lžiček) za den
nepřekračujte doporučené dávkování


Složení:
výtažek z ovoce a zeleniny (komplex antioxidačních látek), invertní sirup, vitamín C, extrakt z rostliny Echinacea purpurea


ZTExYT