Úvod » NOVINKY » COMPRESS N. T. 1000 g


COMPRESS N. T. 1000 g

 

Číslo produktu: 47
Výrobce: Nutrend
Druh: Proteiny
Příchuť: čokoláda,jahoda,vanilka
Příchuť:
běžná cena 859 Kč
naše cena:
548 Kč

Základem Compress Night Time protein je mléčný proteinový izolát s velmi vysokým 92% obsahem micelárního kaseinu, který je díky postupnému dlouhodobému uvolňování vhodný k užití před spaním pro odstranění katabolických (svaly odbourávajících) procesů v průběhu noci.

Unikátní přídavek probiotik a prebiotik pak posiluje střevní mikroflóru a výrazně tak podporuje odolnost imunitního systému, tím pádem vám pomůže věnovat se intenzivnímu tréninku.

Compress Night Time protein (COMPRESS N. T.) je určen pro sportovce, kteří chtějí docílit maximální rychlosti regenerace po náročných trénincích a následného znatelného nárůstu svalové hmoty a výkonnosti.

Mechanismus účinku:
V nočních hodinách se v těle rozbíhají masivní regenerační pochody, při kterých dochází k doplňování vyčerpaných zásob (např. svalového glykogenu). Přirozené ladění organismu v noci je katabolické. Abyste těmto pochodům v těle zabránili (resp. abychom je eliminovali na minimum), potřebujete pro své tělo jinou stravu než během dne. COMPRESS N. T. přináší kvalitní regeneraci organismu z „externích zdrojů“.

Doporučené dávkování:
Jedna porce = 45 g na 450 ml vody. Doporučujeme konzumovat 1 dávku před spaním. Pravidelné užívání podporuje anabolické a antikatobilcké procesy. V případě potřeby můžete zařadit druhou dávku v průběhu noci.

Použití:
jedna odměrka představuje 20 g. Doporučenou dávku odměřte přiloženou odměrkou a řádně rozmíchejte ve vodě. Poměr ředění je 45 g na 450 ml vody. Po otevření skladujte při teplotě do 25 ?C a spotřebujte do 2 měsíců.

Složení COMPRESS N.T.:
COMPRESS N.T. - vanilka:
izolát mléčných bílkovin (92 % micelárního kaseinu), přírodně identické aroma vanilka*, zahušťovadlo xantanová guma, emulgátor sójový lecitin, protispékavá látka oxid křemičitý, prebioticko-probiotický komplex LactoWise (Bacillus coagulans, Galactomannans), sladidla acesulfam K a sukralosa.
* obsahuje E 104, E 110 – mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí.

COMPRESS N.T. - jahoda:
izolát mléčných bílkovin (92 % micelárního kaseinu), přírodně identické aroma jahoda*, zahušťovadlo xantanová guma, emulgátor sójový lecitin, protispékavá látka oxid křemičitý, prebioticko-probiotický komplex LactoWise (Bacillus coagulans, Galactomannans), sladidla acesulfam K a sukralosa.
* obsahuje E 124 - může nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí.

COMPRESS N.T. - čokoláda + kakao:
izolát mléčných bílkovin (92 % micelárního kaseinu), kakao, přírodně identické aroma čokoláda*, zahušťovadlo xantanová guma, emulgátor sójový lecitin, protispékavá látka oxid křemičitý, prebioticko-probiotický komplex LactoWise (Bacillus coagulans, Galactomannans), sladidla acesulfam K a sukralosa.

Upozornění:
Určeno pro zvláštní výživu. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Alergeny: laktóza, sója.


NWEyO