Úvod » NOVINKY » Gold Whey 2000g


Gold Whey 2000g

 

Číslo produktu: 48
Výrobce: Weider
Druh: Proteiny
Příchuť: čokoláda,vanilka,jahoda,banán,mango
Příchuť:
běžná cena 1 620 Kč
naše cena:
1 028 Kč

Poskytne vašemu tělu velké množství bílkovin a jen velmi malé množství sacharidů! Vysoký obsah BCAA – 23 g BCAA (BCAA tvoří až třetinu aminokyselin ve skeletálních svalech. BCAA jsou jediné aminokyseliny, které je tělo schopno využít v případě potřeby k okamžité tvorbě energie.

BCAA podporují růst nových svalových vláken, bojují proti rozkladu a chrání svalovou hmotu před devastací. Urychlují regeneraci po těžkém tréninku.) a 2,2 g cysteinu (Podílí se významně na struktuře bílkovin) ve 100 g výrobku.

Díky výrobě za použití technologie Ultrafiltrace, se vyznačuje velmi snadnou a rychlou vstřebatelností. Pokud ho rozmícháte ve vodě, je doba trávení kolem 20 minut. Podpoří výstavbu vaší svalové hmoty. Ke svému nízkému obsahu sacharidů napomáhá lepšímu spalování tuku.

Obsahuje všechny klíčové prvky syrovátkových bílkovin s cílem zajistit vysoký obsah proteinu. Výrobek obsahuje bioaktivní látky jako, beta- a alpha-lactoglobuliny, které redukují kyselost v organizmu a jsou zdrojem energie, kromě toho imunoglobuliny posílí obranyschopnost těla a glycomacropeptidy kontrolují chuť k jídlu.

Dávkování:
Vezměte 1 dávku (1 odměrka 30g) ihned po probuzení do 300 ml vody nebo polotučného mléka pro nastartování anabolizmu po celý den. A jednu dávku (1 odměrka 30 g) po tréninku. Uschovejte mimo dosah dětí. Tento produkt není určen jako náhrada běžné a vyvážené stravy. Obsahuje 5,9% laktózy.

Složení:
- bílkoviny (Ultrafiltered Whey Protein Concentrate) 24g
- sacharidy 2,2g
- tuk 1,8g


NTc0Z