Úvod » PROTEINY » 80% Whey Protein


80% Whey Protein

750 g

 

Číslo produktu: 12
Výrobce: NO LIMIT
Druh: Proteiny
Příchuť: čokoláda,vanilka
Příchuť:
běžná cena 650 Kč
naše cena:
444 Kč

Protein je vyroben z těch nejlepších surovin – whey protein koncentrátu a whey protein izolátu a to v jejich instantní formě.

Svou cenou je určen nejen pro začínající cvičence, kteří potřebují co nejkvalitnější protein za super cenu. Kvalita tohoto proteinu je vhodná i pro středně a velmi pokročilé sportovce, protože koncentrát syrovátkových bílkovin vylepšený navíc izolátem těchto bílkovin, nemá jako standard ani řada renomovaných výrobců.

Instantnost a lehkost rozmíchání bereme jako bonus. Stačí párkrát zatřepat šejkrem.

Složení:
Proteinová směs (ultrafi ltrovaný koncentrát syrovátkových bílkovin, izolát syrovátkových bílkovin), kakao (jen příchuť chocolate), identické aroma (jen příchuť vanilla), sojový lecitin, acesulfam draselný.

Doporučené dávkování:
Jako doplněk stravy namíchejte jednu odměrku přípravku (cca 28,4 g) se 100 až 150ml studené vody, nízkotučného mléka nebo jiným nápojem. Denně užívejte 1-4 dávky (v závislosti na množství whey proteinu, kterým chcete doplnit stravu). Protein můžete užívat kdykoliv v průběhu dne, dávky je vhodné rovnoměrně rozložit.

Upozornění:
Vhodné pro sportovce. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící matky. Uchovejte v suchu a při teplotě 5 - 25 °C. Po otevření spotřebujte do 90 dnů. Nepřekračujte doporučené dávkování. Minimální trvanlivost do konce: uvedeno na dně obalu.


MmE2OGE4