Úvod » ANABOLICKÉ DOPLŇKY » Animal Pump


Animal Pump

30 balíčků

 

Číslo produktu: 641
Výrobce: Animal
Druh: Anabolické doplňky
běžná cena 1 550 Kč
naše cena:
930 Kč
Animal Pump je kompletní předtréninkový doplněk, který díky tomu, že obsahuje směs různých komponentů, umožňuje o hodně těžší trénink a Ty máš chuť trénovat déle a intenzivněji než kdykoliv předtím. Pumpa. Právě vnímání pumpy je pro mnoho osob důkazem úspěšného tréninku.

Díky přítomnosti komponentů, které zvyšují produktivitu oxidu dusičnatého zvyšuje AnimalTM Pump svalovou pumpu do takové hladiny, kterou jsi nikdy předtím necítil. Oxid dusičnatý je látka, která je přirozeně vytvářena v lidském těle.

Intenzivně působí na hladkou svalovinu, která přiléhá k cévám – uvolňuje je a tím pádem zvětšuje průřez žil a tepen, které vyživují pracující svaly. Díky této vlastnosti, spolu s větším průtokem krve, se rovněž zvětšuje přívod kyslíku a výživných látek, které jsou nezbytné ke tvorbě suché svalové hmoty.

Navíc je AnimalTM Pump obohacen komplexem methylxantin, které zvyšují hladinu energie.

Počet dávek v balení: 30

Obsah účinných látek v jedné dávce:
Vitamin C(kyselina askorbová) 60mg
Selen (selen sodný) 100mcg

Foundational Creatine Matrix 3000mg
Magnesium Creatine Chelát (MCC), Tricreatine Malát (TCM), Creatine Ethyl Ester (CEE)

NO Blast Complex 2000mg
Arginine Alpha-Ketoglutarát (Arginine-AKG), Ornithine Alpha-Ketogluráte (Ornithine-AKG), Citrulin Maláte, L-Karnosin, L-Norvalin

Energy Rush Complex 500mg
Methylxanthine Complex (kofein, theobromin theophyllin), Evodiamine, Vinpocetine

Antioxidant Complex 100mg
Grapeseed Extract (standardized for 95% OPC), N-Acetyl Cysteine (NAC), Green Tea Extract (standardized for 60% EGCG), K-R Alpha Lipoic Acid (K-R ALA)

Pump Transport Complex 1000mg
Taurine, Ginger Root Extract (gingerols, shaogols), Cinnulin PF, 4-Hydroxyisoleucine (20%), Bioperine (piper nigrum extrakt standardizován na obsah 95% alkaloidů)


YjhlN2RhMT