Úvod » ANABOLICKÉ DOPLŇKY » Pump Tech


Pump Tech

200 tablet

 

Číslo produktu: 642
Výrobce: Muscle Tech
Druh: Anabolické doplňky
běžná cena 1 499 Kč
naše cena:
819 Kč
HI-TECH kombinace dvou skupin látek: AAKG Tech a VASO Tech pro dokonalé napumpování svalů a neomezený růst objemu.

Pump Tech zvyšuje sílu a nárůst svalové hmoty, zvyšuje intenzitu a prodlužuje délku svalové pumpy – dokonce do 48. hodin po ukončení tréninku. Upravuje vytrvalost a tvrdost svalstva. Je to unikátní preparát, obsahující dvě formy argininu.

Arginin se vyznačuje důležitým působením na organizmus, přičemž zaručuje mnoho výhod. Arginin je aminokyselina, která zvyšuje produkci oxidu dusičnatého. Oxid dusičnatý plní v organizmu mnoho důležitých úloh: působí na příjem glukózy, podílí se na oxidaci lipidů, snižuje přilnavost krevních destiček k cévním stěnám, snižuje intenzitu dělení buněk hladké svaloviny a hlavně, což je pro sportovce nejdůležitější, rozšiřuje cévy, což zaručuje lepší transport krve cévami do všech tkání.

Usnadněný transport krve zaručuje podstatně snadnější dostupnost kyslíku a výživných látek do svalových buněk. Navíc, oxid dusičnatý je klíčovým elementem v procesu tvoření bílkovin a nárůstu svalů. Díky tomu řadíme arginin k nejdůležitějším aminokyselinám.

Složení 1 dávky - 5tbl:
AAKG-Tech 4,1g, L-arginin, L-arginine alpha ketoglutrate, L-arginin ethyl ester HCL), VASO-Tech 1,8g (Di-creatine malate, Picamilone HCL, L-citrulline, L-aspartic acid, American ginseng extract (Root), French Maritime Pine Extract (Bark))

Dávkování:
Berte 5 tablet a zapijte dostatkem tekutin 2x denně. Ve dnech tréninku konzumujte 1 dávku 30-60 minut před tréninkem.


NjIxYzY2ZD