Úvod » ANABOLICKÉ DOPLŇKY » Aplodan


Aplodan

111 kapslí

 

Číslo produktu: 648
Výrobce: Muscle Tech
Druh: Anabolické doplňky
běžná cena 1 890 Kč
naše cena:
1 035 Kč
S přípravkem Aplodan™ máte nyní ve svých rukou klíč k odemknutí skryté síly, kterou jste nikdy předtím ještě neměli. Aby jste mohli tomuto tvrzení uvěřit, musíte pochopit jak Aplodan™ řeší problém, kdy jsou Vaše svaly bržděny od možnosti dosáhnout té nejvyšší možné velikosti. Tímto problémem je nevyužití skrytých svalových vláken.

V každém uzlu svalů uvnitř Vašeho těla, máte několik klubek svalových vláken, které jsou nevyužité. Během svého života některá svalová vlákna vůbec nevyužijete a materiálně pak nefungují a ani neovlivňují zlepšování velikosti Vašich svalů. Během typického tréninku nikdy své svaly dostatečně neprotáhnete a tím nestimulujete růst těchto skrytých svalových vláken. Nyní ale, po provádění dlouholetého výzkumu, a to včetně klinicky testovaného výzkumu na milánské univerzitě, vyvinul tým vědců ze společnosti MuscleTech™ nový přípravek Aplodan™.

Aplodan™ je jediným produktem na světě, který dokáže účinně aktivovat Vaše skryté svalové tkáně a to až o 83%! Tímto získáte klíč k odemknutí potenciálu nových svalů, které ve Vás byly uzamčeny po celá léta.

Světově první a účinný aktivátor skrytých svalových tkání!
Je to Váš klíč k odemknutí potenciálu nové síly !

Veškerá naše tvrzení stejně jako v jiných případech jsou dostatečně opodstatněná. Přes 30 nezávislých vědeckých studií zkoumalo znásobení výkonu a metabolických účinků revolučního složení přípravku Aplodan™. V jedné z těchto studií bylo dokonce dokázáno, že zvyšuje stimulaci zvětšení svalových vláken už během doby kratší než 7 dní!

K přesnému změření síly receptury přípravku Aplodan™ se používal test izometrických stahů, což je nejvíce používaný test k měření hrubé síly. Jako výsledek měření pozorovaných subjektů byly svalové stahy o 83% větší, než u kontrolní skupiny (1,74 oproti 3,18 minutám), což je důkaz potenciální efektivity přípravku Aplodan™! V další samostatné sadě testů bylo změřeno, že sprinteři užívající přípravek Aplodan™, zvýšili svou rychlost a sílu tak, jak by jim to trvalo léta úsilí, než by toho dosáhli! Závěr je takový, že Aplodan™ je jediný přípravek tohoto druhu, který Vám dává schopnost dostatečné síly, a to díky aktivaci skrytých svalových tkání!

Díky speciální technologii rychlého účinku, začíná Aplodan™ fungovat ihned poté, co se dostane dovnitř svalových vláken. Uvnitř těchto vláken, ovlivňuje fungování vnitřního mechanismu, který vede ke zlepšení aktivace svalových vláken. Jedinečná molekulární struktura přípravku Aplodan™ je navržena tak, aby ovlivňovala prostředí metabolismu uvnitř svalových vláken, zajistila jejich aktivaci a postupně Vám umožnila trénovat s typem intenzity, který je nezbytný k tomu, aby Vám umožnil spustit růst potenciálu, který leží uvnitř skrytých svalových vláken.

Miliony sportovců po celém světě se nyní dozvídají o skrytých svalových vláknech a o tom, jak jim přípravek Aplodan™ může pomoci a účinně je aktivovat.

Jay Cutler - Mr. Olympia 2006
Myslel jsem si, že jsem dosáhl své hranice v růstu svalů, ale Aplodan™ mi dovolil trénovat ještě tvrději, než jsem trénovak kdykoliv předtím. Poté, co jsem zařadil Aplodan™ do svého jídelníčku, vybudoval jsem si obrovské množství svalů a navíc jsem v mnohem lepší kondici, než jsem byl kdykoliv předtím. Tohle je rok, kdy dobudu titul Mr. Olympia! (Jay Cutler, týden předtím, než získal titul Mr. Olympia 2006)

Kéž by byl býval Aplodan™ k dispozici v době, kdy jsem začínal! Mohl jsem tak své svaly vybudovat mnohem rychleji! Nyní, když Aplodan™ beru každý den, moje svaly viditelně explodují novým růstem. Zdá se mi, jako by se mi zdvojnásobil hrudník, deltové svaly, záda i paže.

Přípravek Aplodan™ mi nepochybně dopomohl k zisku titulu Mr. Olympia. Nejenom, že jsem s jeho pomocí získal titul Mr. Olympia, ale také jsem ho získal největším a nejlepším způsobem.

Gustavo Badell - IFBB Pro
Na bicepsových cvicích s činkou jsem dával 185 liber a nyní snadno s velkou koncentrací dělám 225 liber. Při tréninkových pohybech je zapojeno velké množství svalových vláken a s Aplodanem si můžete vybudovat ještě více kvalitního svalstva. Při těžkých trénincích mám mnohem více důvěry, protože Aplodan™ má vše celou dobu pod kontrolou.

Dávkování
První týden: Berte 2 kapsle Aplodanu™, třikrát denně. První dávku berte ráno, druhou dávku před cvičením a třetí dávku večer. Pokud ten den netrénujete, berte druhou dávku kolem poledne.

Od druhého týdne: berte 1 kapsli Aplodanu™, třikrát denně. První dávku berte ráno, druhou dávku před cvičením a třetí dávku večer. Pokud ten den netrénujete, berte druhou dávku kolem poledne.

Složení
Energetický obsah a složení v 1 kapsli: méně než 50 kJ (12 kcal), Aplodan™ 1010.00 mg (2-(karbomidoyl-methyl-amino)etoxyfosforová kyselina; kyselina 12-dithiolane-3-pentanoická).

Další složky:
Mikrokrystalická celulóza, kyselina stearinová, karmelóza sodná, stearát hořečnatý, sukralóza, kysličník křemičitý, dikalcium fosforečnan bezvodý, potah (hydrofyl metylcelulóza, polydextróza, oxid titaničitý, mastek, maltodextrin, FD&C modrý #2, středně řetězená triglycerida, FD&C žlutý #6, FD&C červený #40, karboxymetylcelulóza sodná, dextróza monohydrát, slída, sojový lecitin).

Upozornění
Není vhodný pro osoby mladší 18 let! Neužívejte při těhotenství nebo v období kojení! Užívání konzultujte vždy se svým lékařem, pokud jste diagnostikováni nebo se léčíte na jakoukoliv dědičnou nemoc a také v případě, že užíváte léky na předpis nebo i volně prodejné! Nepřekračujte doporučené dávkování! Nesprávné užívání přípravku nezlepší výsledky a není doporučeno! Svoji dietu nebo cvičební program konzultujte vždy se svým lékařem! Řiďte se návodem! Neužívejte, jestliže toto balení bylo nějakým způsobem poškozeno! Uchovávejte na suchém a chladném místě mimo dosah dětí! Prošlo testy na nezávadnost vůči lidskému zdraví.


OThmZTEzNj